Mam velkeee brucho!

Príspevok v téme: Mam velkeee brucho!
bejaaa

Awooojte ludkowia:)))),,,, mam 15 rokof a mam taky mensi problem s bruskom....no proste....rastie mi brucho!!!!.a neviem, co mam robit,,,,bozeee!!! inac mam uplne faaajnu postawu heh:) som stihla.....wsetko,,,pohodaaaa.....len to moje brucho!!!! neviete mi poradit nejake cviky, ktoré by zabrali na brucho??? lebo som fakt zufala....a za tyzden ideme na dowolenku...a ked si len predstavim, ze ako budem vyzerat v tych plavkach...tak hroza! ja viem, ze za tyzden mi uz noic nezaberie...ale ak nahodou mate nieco dobreee, dake cviky, tak napiste:) please poradte:)))),,, a neviete ake potraviny, ake jedlo podporuje taketo priberanie v oblasti brucha??? comu sa mam v strave vyhybat??? poradte...dakaujem weeeelmi...thanks:)))

rbk

mne tez raste brucho po hocicom aj po tekutinach tiez cely den a nezmensi sa uz mi to leze na nervy.....aka je sanca vyliecit sa z anorexie ak by som nahodou....vcera som ziedla iba jablko ale nakoniec som si dala aj dost vela chlebu dnes som nejedla iba trosku za cely den vlastne skoro nic mam sice chut na langose ktore akurat mame ibaze by som aj vydrzala lenze ja neviem mama sa najest nemam sa najest myslite ze ked budem cvicit tak mi to pomoze.....

efef

ahoj
beznadejne18
chcem sa ťa spýtať čo robíš preto aby sa to zmenilo ? po pravde veď tu nejde o nič. ak budem vedieť čo preto robíš tak ti poradím a nájdeme chybu ok

efef

čo sa tyká toho bruška nerobte si baby také veľké starosti veď to je celkom chutné, a čo teda mate robiť keď chcete schudnúť z bruška : nepapajte pečivo a chleba keď tak len malé božstvo vyhýbajte sa mastným veciam , papajte viacej zeleniny, všetko toto je len a len o strave tak ako má byť ale nečakaj to hneď, ak začneš teraz tak v lete budeš mať bruško ako lusk :o) všetko to je len o strave a cvičení všetko ma svoj čas

beznadejne18

pomôže mi niekto ???
fak tych 5 kil dole nejde...
t.j. 55-5= nechce byt 50kil
cvičim,zdrava strava a stale nič.
pomôžte mi prosim

beznadejne18

PRESNE MôJ PRÍPAD,
KED SOM MALA 15ROKOV MALA SOM 169CM A 48KÍL. SUPER POSTAVA.
A POTOM SOM ZAčALA PRIBERAT,
ASI O POL ROKA SOM MALA 169CM ALE 66KÍL. BRUCHO VEĽKE A ZADOK TIEŽ.
ZAČALA SOM CHUDNÚT...
PODARILO SA MI SCHUDNUT NA 55KÍL.
A TO ZA 3 ROKY. KOLISAVO..
MAM 18ROKOV. A MôJ PROBLEM JE VEČNY,
NEVIEM SCHUDNUT 5 KIL...NO FAKT.. TÝCH 5 KIL DOLE NEJDE.
ČO MAM ROBIT? LIPOSUKCIA?

rockerka

Tak...ako cviky su velmi dobre brusaky, za den ich skus urobit okolo 60, samozrejme nie naraz!!! Napr rano 20 ako rozcvicku, po skole 20, a vecer 20 kazdy den.Ale skus aj aerobny sport ako 30 min do tyzdna napr. plavanie alebo bycyklovanie. Jest by si nemala vela sladkosti a ked uz tie zdravsie varianty,mastne jedla a nieco kaloricke tri hodiny pred spankom. Travenie ale aj celkove spalovanie tukov mozes rozhybat aj tym ze zjes pred spanim jedno jablko a pomaranc.Problem v tvojom bruchu moze byt aj v tom ze mas nejake poruchz travenia-napr. nafuknute brucho s vela cukrov v crevach, vtedy na 10 dni vyluc zo stravy banany-obsahuju vela cukru- a vsetky plnocukrove potraviny. Jedz jogurty-skus aktiviu druhy ktore ti chutia.

?????

Ja mam zasa problem s bruchom taky, ze sa mi po kazdom jedle, tekutinach nafukuje a uz sa nezmensi, rastie cely den. Uzivam aj BION3, jem kazdy den activiu, ale nepomaha to:(