Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

meskanie kramov, tak trochu otrepana tema, potrebujem pomoc.

Príspevok v téme: meskanie kramov, tak trochu otrepana tema, potrebujem pomoc.
bojiiim

ahojte,
mam tak trochu stresy. priatelke meskaju 3. den kramy. sexovali sme tento mesiac v 10. den cyklu. teraz neviem ci je tento den plodny alebo nie. pouzili sme ochranu kondom EX a nic viac. potom som kondom nafukol a ziadnu trhlinu, prasknutie alebo nic som nenasiel, dokonca aj ked to uz islo tak som ho vybral von. ale bojim sa pretoze ona zvykne mat nejaky cas pred kramami bolesti-dost silne, hnacky a nevem ake sprievodne javy a ted nic. co si o tom myslite? ma 17 rokov takze ta pravidelnost, hmm, no neviem - ona vravi ze ma pravidelne.. co si o tom myslite? bojiiim

adriana

ahojte :),chcela by som sa spitať,či nepoznate nejaky pripravok,alebo niečo,aby mi meškali krámy...? 5.jula letim do anglicka a akurat v ten den mam dostat no ja ked dostanem prvy den mam strašne krče a nechcem sa flipovať .... nepoznate niekto niečo na meškanie???odpiste dakujem :-*

kywi

nevie tu niekto odborne podlozit nazor, ze z tepla mozu kramy meskat? Aj u mna je to tak,ze mi meskaju a bud to bude teplom alebo...potomkom.Ma ete niekto nejake skusenosti??

bojiiim

tak a je to 6. den.. myslite ze ked 6 dni meskaju kramy tak je to tehotenstvo? ja sa hrozne bojim. mate este niektora z vas taketo problemy? ja som chlap nevyznam sa v tom. co vsetko to moze ovplyvnovat? moze to byt aj psychycke vypatie? pretoze tesne jak ich mala dostat tak sme sa dost pohadali a potom zasa stresovala ze ich este nedostala.:((( jaj poradte..

maja8

Čaute. Tak asi tieto problémy idú vzduchom alebo čo,keď ich v jednom období má toľko žien. Takisto som 16.07.07 mala dostať menzes a až po dvoch tehoť.testoch a návšteve gynekologa som sa ukľudnila, že nie som tehotná a dnes som ich dostala. Netreba sa stresovať lebo Vám budú meškať ešte niekoľko dní a zbytočne si tak potom my ženy ubližujeme.

zabula

Ahoj.ja mam podobny problem ako vacsina z vas. S priatelom sme mali prvy sex asi pred 2 tyzdnami a naposledy sme mamli tuto nedelu. Teraz v pondelok uplynulo 28 dni kedy by som mala dostat menstruaciu. Ale nedostala som ju. Nikdy mi nemeskala..vzdy bola presne po 28-ich dnoch. S priatelom sme mali kondom ale na chvilku sme to vyskusali bez neho. Nesrpavil sa do mna to vieme na 100%, ale neexistuju nejake veci medzi erekciou a nicim?viete co myslim?nejake "kvapocky stastia?
dakujem za pomoc vopred

bojiiim

dnes je to uz 5. den. nevem co robit:(( keby sa dal aspon tehotensky test kupit. ale neda lebo ona je teraz v tatrach a ani nema moznost..:((((((((((((((((((((((

bojiiim

no uz je to 4.den a furt nic:((( ja vam neviem, myslite ze to z toho tepla byt moze? ona ma celkom pravidelne.. 26.jun bol taky ze jedine tam by nieco mohlo byt a odvtedy sme nic nemali. kebyze je tehotna uz by sa jej to nejak prejavilo? minuly mesiac viem ze mala velmi silne kramy a po silny zvyknu prist slabsie, nie? no poradte.. :((

janka2012

mne takto meskali minule leto tyzden.to asi z toho ze bol hic a som nebola v strese zo skoly.pohodka.aj mne teraz den meskaju ale mam pms

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

meskanie kramov, tak trochu otrepana tema, potrebujem pomoc. - Fórum - ZDRAVIE.sk