chlpky na bruchu...

anet123

ahojte čítala som tu o 9% peroxidu vodíka + melirovaci prášok ak si chcem zjemniť chlpky okolo bruska tak chcela by som sa opytat koľko toho mám nasypať a zmiešať aby to fungovalo. ďakujem za odpoveď

daniela2

anett, ak sa v lete dobre opáliš, tie chĺpky nebudú tak viditeľné, a je možné aj to, že keď budeš mať priateľa, tie zlatisté, s pokožkou vzhľadovo zhodné chĺpky sa mu budú páčiť.
Teraz sa možno opaľovať iba v soláriu, ak sú otvorené. Inak sa o ne v zime ani nemusíš starať, stačí až v lete, ale iba ak nechceš tie jemné zlatisté ladiace s pokožkou. Ja mám tiež také na bruchu a manželovi sa veľmi páčia.

anet123

Baby, potrebujem pomoct a poradit ako sa mam zbavit tmavych chlpkov na bruchu, trapi ma to ze to mam, som dievca a mam 15 rokov prosim ak by niekto vedel poradit tak sa ozvyte. Ďakujem

karilss

Ahojte. ja mám doma lasérový epilátor tento: -odkaz odstránený- a som s ním úplne spokojná ..- jasné že výsledky neuvidíte po týždni, ale chce to trpezlivosť, keďže to nie je také silné ako v salóne.. keby bolo tak by sa asi polovica žien kvôli kráse a hladkej pokožke dopálila))

bankladez

ahojte.tak ja som mala chlpky okolo bradaviek a na bruchu,.,,vobec sa mi to nepacilo a hlavne v lete.vyskusala som melirovaci prasok a 9% peroxid v pomere 1:1...po dobu 3 minut som to zmyla a je to prisvitne..mam taku otaku na VAS.nemyslite si ze ten peroxid moze nejak vaznejsie poskodit kozu, v respektive okolie bradavky?

akcul

caute baby kupte si peroxid vodika :) a natrite sa s tym ja soosbne som sa stym natrela trochu to stipali ale vydrzala som ziadne chlpkly mi neobli vidiet len take biele..super to bolo lenked sa natrete nechajte si to takych 10-15 minut to uvidite podla farby chlpkov ja mam uplne cierne chlpy :) a potom rychlo umyt a natriet nejakym dobre mastnym kremom..peroxidujem si stehna brucho ruky a moja sestra aj hornu peru :) nebojte sa nic to nieje..len treba vydrzat, postupne vam budu pomalinky tmavnut elbo sa to vymyje ale vydrzi to nejak mesiac :) lepsie ako nic :) dufam ze som pomohla :) ja mam strasne chlpate brucho :D

ladenka123

Baby mam vela chlpkov na brušku ale velmy veľa hanbim sa zobrať plavky alebo zobliesť sa do podprsenky... urobila som chybu oholila som si :( a citim sa ako chlap co mam robiť ? baby poradte mi

ejbinka

Ahojte, aj ja mám problém s chĺpkami okolo celého bruška, tie tmavšie dlhšie chĺpky bližšie pri pupku si vytrhávam, a ostatné si zosvetlujem 9% peroxidom s melírovacím práškom, v zime chĺpky tak vôbec nevidno a v lete na opálenom tele sa zvýraznia,tak isto mám chlpky aj medzi prsiami a zosvetlujem ich..ale vyskúšam asi ten bioxet, či to nempomôže k trvalejšiemu efektu... dúfam že ho v lekárni budú mať :)ak s ním už máte nejaké skúsenosti dajte vedieť....