Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chlpky na bruchu...

123456789101

Aj ja mám problémy s chlpami :/ a veľmi mi to jenepríjemné :/ hlavne v lete ked sa chcem vyzliesť do plaviek. Ale už som si začala dávať na bruchu 9%peroxid a zmiešala som ho s práškovím melírom s tým najbledším a dosť to pomáha :) už sú neni také tmavé a sú aj veľmi jemné. Teraz to budem pár dní používať v kuse lebo sa hovorí že časom vypadnú a nezačnú tak skoro rásť a že aj keby začnú tak nebudú také hrubé ako ked si ich oholíte. a u niekoho už vôbec nezačnú tásť. Tak som zvedavá že či to bude fungovať. V žadnom prípade si ich nechcem oholiť :/ ale nechem zostať ani tak aby som vyzerala ako chlap. A mám pár chĺpkov aj nad perou.. aj nato používam ten peroxid a tiež to pomáha :)

ayurveda

mozem pomoct,odstranit chlpky bezbolestne a čisto prírodným prípravkom.nestojí tisíce,efekt neskutočný.ak chcete kontakt
ayurveda.sk zavinač gmail.com .a mate po probléme,ktorý vás traumatizuje a trápi celkom zbytočne.

MYtOvYHUBíME

BABY...NAšLA SOM NA NETE SKVELú VEC,ASPOň SA MI TAK ZDá :D, KTORú SI PLáNUJEM ZAKúPIť ....BIOXET...., EšTE ASI NIE JE NA SLOVENSKU TAK POPULáRNA, ALE VO SVETE URčITE áNO. čEKNITE NA GOOGLI :D RADšEJ VYHODíME 20 EčOK AKO TISíCE ZA LASER, KTORý KTOVIE čI ZABERIE KAžDéMU... DRžíM PALCE :)

rikaaaaa

v lete vytrham pinzetou (aj ked mi sem-tam niektore zarastu pod kozu) no a v zime nechavam dorast a len pristrihujem. Ale prave rozmyslam nad las.epilaciou linea alba (teda oblast brucha - tenkej čiary chlpkov od pupku smerom dole) - nemate s tym nejaka skusenosti? su aj akciove ceny, ale treba to zopakovat 3x (lebo na 1x sa zničia len povrchovo chlpky) asi najlespiu cenu som nasla pri osestreni 3x: prvykrat - 30 eur, druhykrat 50 eur a tretikrat 70 eur. Teda ked by mi to pomohla za 150 eur a mala by som brucho bez chlpkov,tak idem do toho.

vivienn

ahojte, aj ja mám ten problém s chlpkami... mám ich nad zadkom, na hrudi, na bruchu a okolo bradaviek.. už som skúsila všeličo... ked som zostala tehotná tak som sa hanbila ukazovať bruško... ale po pôrode ako som začala kojiť tak mi v okolí bradaviek zmizli a aj na hrudi.. bola som taká šťastná... ale teraz som prestala a hned mi začali znova rásť.. už neviem čo mám robiť.. som zúfalá... skúšala som si aj zafarbovať ale to vydržalo len krátko...... už vážne neviem.............

uliata

baby, ja som mavala fakt ze hnusne zarastene,pozapalovane brucho,proste tie najvacsie nocne mory, ktore si dokazete predstavit tie, ktore trpia tymto problemom.
mozno sa vam to bude zdat krute a nasledujuce mesiace to nebude vyzerat nijako vabne, ale nechajte si tie chlpy dorast, ved ide aj tak zima, nemusite sa nikomu pretrcat :)
vyrastu vam nechutne dlhe, ale aspon sa konecne upokoji pokozka naokolo. a az potom si ich zacnite bud odfarbovat ( super vec ) + riedit ich pinzetou a odvtedy ked mam na bruchu chlp, tak uz len jemnucky :)

mandolina

ahoj Nellie... citala som tvoj prispevok o peroxide, myslis, ze by mi to odstranilo chlpky nad hornou perou? a potom by uz chlpy nerastli? alebo ako to je vlastne?! nechapem, logicky ako uvadzal/a aaaaaaaaaabc, sa peroxidom poskodia chlpky,ale aj zmiznu? prestanu rast? chcela by som nieco skusit na tie nad perou, prosim ta, ak tu budes reaguj na prispevok, diky ;)

aaaaaaaaaabc

Nellie,..to akože uplne zmizli chlpky????...ako je jasne ze peroxid ničí,,a tym padom mozno vypadnu...ale uplne?...nezarasta nic?...alebo odznova?...prosim ta napis,,rozmyslam,ze by som zasla do tej lekarne :D..a este ako sa presne ten peroxid vola, ako ho pytat,,kolko percentny? dakujem :)

Nellie

Ahojte baby :D Určite si chlpky neholte! Mne mama na ne poradila peroxid tak pár dni som si s nim tu časť kde mám chlpky natierala a zmizlo to som z toho nadšená :D A to boli dosť tmavé som z toho nervózna bola :D A zoženiete ho v lekárni mal by stáť do 10€

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chlpky na bruchu... - Fórum - ZDRAVIE.sk