svadobna noc..paaane boooze

sedmikraska

to vies, ze chyba. Niekedy je to tu hrozne? ale ja na Slovensku uz domov nemam :( teraz setrime peniazky na byt a to par rockov potrva, zatial trvaly navrat na Slovensko absolutne neplanujem a asi nikdy nebudem

ginger

a nechyba vam domov?dokedy chcete byt vonku?ja som tu len par mesiacov a uz mam toho akurat dost, zlate slovensko :o)), ked som tu robila,pred 10rokmi, bolo to ine, uz mam rada svoj klud, ale potrebujem na to peniazky... takze musim vydrzat.krasnu nedelu kocky

sedmikraska

Kamaratka je o rok starsia a stalo sa to nechtiac, ale su stastni, zatial, prihodilo a im to, ked sa poznali 2 tyzdne, takze dost neplanovane :)Ja mam teraz uz dva mesiace ,,prazdniny'', lebo pracu co nam ponukli-technik vyroby prodoktu pre pivo Guinness bola len pre jedneho, ale uz o dva tyzdne sa vraciame do Skotska, lebo uz tak nechcu platit. No a am zase tie otrokarne na farmach :)

evuska55

My sme sa v podstate nevidali casto, lebo ja som studovala na vychode a ona odisla do BA, kamaratok vela nemam...Hrozne mi chybaju nasi a sestry s rodinami. S tymi trenkami mas pravdu, ja som "vydata" uz styri roky, staram sa komplet o domacnost, studujem, mame spolocne ucty a tak, vsetko funguje ako v manzelstve, no zobrat sme sa nemohli, kym priatel neziskal obcianstvo. Mamka spominala, ze od 26ky zacina starodievoctvo:)) tak sa to bralo kedysi. Takze aj ja od septembra budem stara dievka:)
Kolko rokov ma tvoja kamaratka, co ma dieta? Ak je v tvojom veku, zda sa mi to na babatko primalo. Ja planujem dieta tak v 35ke.

Lenka_

Ooooch, to uz som dospela, ked mam len 17 a zijem s tym mojim a periem mu trenky?:)))) Hovorim, ze som bola vzdy ina, jak moji rovesnici....:D

sedmikraska

Ja este v podstate nie som velka, mam len 21 rokov, ale som vo svete uz 3 roky a aj predtym som sa prakticky starala sama o seba, tak som tak nejak ,,vyrastla''. Je to tazke byt daleko od vsetkych dobrych kamaratov, teraz su napriklad vsetci na chate a ja tu sama doma. Od chvile co zacnes prat chlapovi trenky, ako by si sa vydala :)

evuska55

S tou kamoskou sme stravili spolu cele detstvo od siestich rokov do devatnastich...Akurat sa stala vydatou zenou, hoci sa nevidime casto citim sa tak nejak clivo, neviem to popisat, akoby sa naraz vsetko zmenilo, vies, uz to nikdy nebude take ako predtym, uz je upisana muzovi, zmenila meno, uz nie je volna...ma to normalne mrzi:( vzdy sme si slubovali, ze jedna druhej pojdeme na svadbu, ale ja som mala uz letenku naspat tyzden pred jej svadbou a povodne sa mali brat 7.7.
Inak, vydat by som sa chcela uz aj ja:) Myslim, ze uz je na to ta spravna chvila, tak uvidim a necham sa prekvapit, ci to napadne aj priatela:)
Ach a predstav si, dokonca mi povedala, ze o rok o dva planuju dieta, no vyrazila mi tym dych...Povodne planovali az o sedem rokov. Mam chut vratit cas, nechcem byt este velka.