svadobna noc..paaane boooze

evuska55

sedmikraska, to vies, ze mam svoje triky:) Hej, mam aj sexi pradielko a aj telovy krem, ktoreho vona sa mu velmi paci. Som rada, ze aj ty mas orgazmy, lebo clovek sa az zacuduje, kolko zien aj po tridsiatke nepozna, co to je:(

sedmikraska

evuska ja tiez zijem s priatelom za morom a sme si velmi velmi blizky o nasom sexe by som mohla basne pisat, urobim sa skoro vzdy 2x po sebe, ale gratulujem k trojitemu a aj tomu tvojmu. Nikdy sa ti nestalo, ze by si si dala sexi pradielko alebo sa aspon natrela vonavym kremom, aby si ho este viac pritiahla a sex zacal nejak inak?

evuska55

sedmikraska: zijeme s partnerom za morom, sme tu len sami dvaja a sme si velmi blizky, sobas je velky den, oficialne potvrdenie vztahu, ale sex mame krasny vzdy. Na kazde milovanie si spominam ako na najkrajsie. Mala si uz tri orgazmy pocas suloze v priebehu cca deviatich minut? Ja presne predvcerom:) Hoci pri sobasi budeme len my dvaja a jeden svedok, tu mikinu si predsa len odpustim:)

tgrgrtg

ja ako muz mozem poradit nieco z tejto stranky :))) pekne zazitky a vela staastia v manzelstve -odkaz odstránený-

sedmikraska

.To je snad jedno ci je to prvy sex alebo nie, je to svadobna noc a ta nie je taka ista ako ostatne, na kazdu noc si tak nespomenies. Zena sa chce muzovi pacit a zvlast nevesta.
Evuska ty snad aj na svadbu by si sla v mikine, ved aj to je len taky isty den ako iny, len dostanes prsten

evuska55

trinity, to su ale starosti, mas 15 rokov? S partnerom zijem 4 roky, posledne, co budem riesit je to, co si na seba nandam pocas svadobnej noci. Ved je to sprostost. Tvoje starosti na moju hlavu. Vo vztahu a v sexe sa aj tak nic nezmeni, len pribudne prsten na ruku... Ked s tym svojim sulozis x rokov, aj tak ho uz nic neohuri nove. Bud ho ohurujes furt alebo nikdy.