bude ma bolieť sex

vienne123

no mna to nebolelo ani prvy krat, asi patrim k tym stastnejsim. ale dost pomohlo aj to ze priatel ma dokonale pripravil

ywett91

podla mna je sex vyborny aj ako relax...a neboj sa ked ta to bude po prvy kaat boliet ...to nic neni...to boli asi kazdeeho....prajeem priiijemne sexovanie

lolo

pisem pod inym nickom radsej lebo...
moja byvala mala 13/14 ked to robila prvy krat a bolelo ju to a nie len prvy krat...takze zas stare zname ako v teme sex.zivot plati INDIVIDUALNA ZALEZITOST

ivka2

Ahoj ,je to individualne, niekoho to boli , niekoho nie...a ked je to s milovanou osobou tak na tu bolest zabudnes...ale v prvom rade mas na to cas...dufam ze sa to len tak pytas, pre zaujimavost a nemas na plane to v najblizsich rokoch praktizovat, totiz na azetku som si precitala ze mas iba 13nast, co je na milovanie sa priiiilis maaalo a navyse si pod zakonom..precitaj si temu sex v 14nastich..tam to rozoberaju ... a nerob to len preto ze mas nejakeho chlapca a ten to uz chce odskusat , lebo to robili kamosi , lebo je to in, lebo kazdi o tom hovori...pockaj si na toho praveho a havne spravny cas, aby si mala na to pekne spomienky a nie nocnu moru...tak pekny dnik a neboj, vsetko bude ok ked na to pride..ale zatial nad tym vobec ani neuvazuj..pa

qiu

Ak sa uvolníš a budeš v pohodovej nálade tak by nemal byť problém. Maximálne ten prvý krát by to mohlo byť trocha nepríjemné, ale aj to len na začiatku. Dbaj nato, aby bol k tebe partner nežný vtedy ide všetko ľahšie. Ak by ťa to bolelo tak prestante. Druhý krát si to už určite naplno užiješ...