Kedy sa možem palcovať

venuša

Niic, keď si to sama robíš, neodporúčala by som, aby si strkala prsty do pošvy, z toho nebudeš mat skoro nič. Musíš si najsť klitoris, ktorý je nad močovou rurou, a pri vzrušení trocha stvrdne. Ak ho nájdeš, budeš vedieť, čo máš robiť prstami. Prídeš na to sama, neboj sa!

palec

to mi pripomina jeden vtip ,,Marienka hovori Jankovi ,,Janko strc mi tam ruku,strc mi tam aj druhu,,strc mi aj hlavu ,a teraz zatlieskaj,,neda sa mi krici Janko ,,no vidis a mne sa setci smeju ze ju mam velku....

palec

avoj plalculka,nepalcuj sa najdi si chalana 10-11 rocneho najskor mu ho fajci ked budes mat istotu ,ze este nestrieka zval ho na zem a zneucti ho a potom si povies ,to bol palec

niic

ja mam inu otazku tykajucu sa prstovania. mne to absolutne nic nerobi. strcim jeden prst, nic. strcim dva, nic. strcim tri, nic. nevie mi niekto poradit kde to mam dat? a co mam s tymi prstami tam robit? daakujem. a nemam 13 ... ;)

yo3hi

no neviem ci v 13 nieco z toho budes mat ale take by si tu nemala rozoberat ked to na teba pride..tak mozes.. telo ti same povie..