,,trend"

Príspevok v téme: ,,trend"
bosoracka

prijemny podvecer prajem. Chcela by som sa spytat na Vase nazory popripade rady ... skusenosti..
Mam 15 rocneho brata. Oproti svojim spoluziakom je dost maly ...
Medzi svojimi kamaratmi maju ,,trend\" : Kulturistika a pchaju do seba gebudziny.... . Zaca uzivat najprv Hi- pro ... potom nejaku srvatku ... gainer ... a momentalne Sterol Gainer...
myslim, ze svoj rast takto len a len brzdi..a nici svoje organy ...
Prosim o nejaku pomoc..
Velmi pekne dakujem .

bosoracka

polievocka ma okoo 157 cm .... taky prutik ....vsetci v rodine sme malí ... oco .. mamina ...etc ....nema byt po kom vysoky... po prazdninych ide na strednu a bojim sa, ze prave preto ,ze je malý to budem mat dost tazke ... inak je to fesacisko :-)

frontman

da sa povedat, ze existuje zavislost na posilovani. poznam par takych, co bez posilky nevydrzia ani den.
a tie prasky zdrave urcite nie su, najma pre mladeho chalana.
urcite by mu pomohlo, keby si nasiel babu. to chalanovi pomoze vzdy :))

poliewoocka

nemas za co..ak sa smiem spytat,kolko meria?Lebo vzdy je to tak,ze ti najnizsi z triedy sa vytiahnu ani nevedia ako...mate v rodine nizkych ludi?Este ta povdbudim...mozno,ked pojde na strednu tak to nebude pokladat za dolezite..alebo,ked si najde dievca-ak uz nema-laska by ho mozno zmenila...Keby mu dievca dohovorilo

bosoracka

dakujem polievka :-) polievocka.
Hej uz som mu o tomto fore hovorila aj uazovala .... len ma mrzi, ze tu nieje viac nazorov od viac ludi ... (ved predsa len ...chapes...) dakujem za tvoje prispevky ..

poliewoocka

moj kamos to bral..ale olutoval tisic krat.Teraz ma zdravotne potiaze.Ono neviem poradit ako nanho lebo ho nepoznam.Neviem,aku ma povahu.Ale mala by si mu ukazat toto diskusne forum.

bebe1

chodi na brigady .... rodicia mu na to nedai ani korunu ... a stalo ho to uz dost .... nic to .. niesi drza ... :-) som rada, ze pises..

poliewoocka

bebe1..aha.No..a skusala si sa s bratom porozpravat?Odkial berie na tie prasky peniaze?Stoja totiz dost!Prepac,ak som drza..D

bebe1

polievocka: Mame uz starsich rodicov .. mamka ma podlomene zdravie .... aj psychiku ... riesi to ako len vladze .... ta jej chceme pomoct ...