Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trpnutie ruk

Veronika Maznava

ahojte...ja tiež mavam problem s rukami...ale stava sa mi to najmä ked idem spat...neviem ci nahodou mi neviete pomoct alebo poradit ze co mam urobit alebo ku akemu doktorovi ist...vopred dakujem

mjanik

miminko-vyhľadaj akupunktúru a daj mame preliečiť krčnú chrbticu a trnutie by malo po 3 - 4 sedeniach ustúpiť.

MIMINKO

ahoj,mojej mamine tiež tŕpnu ruky a hlavne počas noci. V práci stláča oblečenie a stláča si tie nervy. Ževraj asi pôjde na operáciu. Že jej prepichnú hornú kožu aby sa jej tie nervy uvoľnili, ja sa strašne bojím. Dajte nejakú radu aby sa to dalo liečiť normálne (mastičku alebo lieky). :D :DDDD prosíííííím- :((((((((

Lussy Lu

Zdravim,mne zacala tiez len jedna ruka a teraz uz obe a to tak ze nemozem rano ani zatipnut budik,lebo v nich nemam vobec cit..snazim sa spat s rukami vedla tela ale najradsej ich mavam teda pri hlave,alebo obe pri sebe.Mam 23 rokov,takze sa bojim ze za 10 rokov mi uz tie ruky odpadnu.. :-) myslim ze je to pracou,docela ich namaham a mozno aj tou chrbticou..ktovie,asi treba zajst k tej doktorke :-(

nano

Dobry den.ja mam tiez take problemy,najskor mi trpla len jedna ruka po case zacala druha,a teraz zacina aj noha.vsetko sa to deje len pocas spanku.moze to byt chrbtica?

jaeny

čauko,ja som trpnutie mala i ešte mám pri tetánii,tiež mi dlhé roky preliečovali chrbticu a nakoniec to bola tetánia,RNG má pravdu,minerály nemôžu uškodiť

andie

hej, aj mne trpnu :) vzdy, ked si dam ruku nad hlavu, ale to len z toho dovodu, ze si tym priskrcujem cievy a sposobujem si tym nedokrvenie :) nestava sa ti to, ked mas tie ruky v urcitej polohe ?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trpnutie ruk - Fórum - ZDRAVIE.sk