chcem to ale zároveň sa toho bojím :(

remi

ahoj. treba si hlavne zvazit priority. ci sa chces modelingu skutocne venovat.a zalezi aj na agenture ktora ta reprezentuje ci je fakt dobra na to aby sa ti oplatilo odkladat skolu.ci ti zabezpeci toklko roboty. o aku agenturu ide?? som byvala modelka tak ti mozem poradit. papa drzim palce

pernicek

ja by som sa skoly nevzdala nikdy ale strasne sa toho bojim ze ci to nebude na mna privela pretoze chcem ist aj na vysku ale tak si nie som ista ci vobec zvladnem strednu skolu ale este mam cas n rozmyslenie dfo 10augusta uvidim co dalej

envy

pozri, porozpravaj sa s rodicmi, skus sa dohodnut so spoluziakmi, ci ti budu pomahat, ak bude treba a s profesormi, podla mna ak je ta agentura, co ti sprostredkuje pracu, seriozna, nebudes mat problemy...drz sa, je to podla mna skvela prilezitost, ale urcite sa nevzdavaj skoly

pernicek

tak prepacte ze som sa spytala :( ja len sa strasne bojim ci to neubde straasne velka unava pre mna ci sa to bude dat zvladat

envy

andy a tebe podobni- takych ako ste vy mam fakt rada , namiesto toho, aby ste tu pomohli len pisete: "nemas pocit, ze toto sa sem nehodi?" je tu milion tem , ktore sa sem "nehodia"- kde zohnat take a take saty, kam na dovolenku atd... ked sa ti tema nepaci, nepis sem..podla mna stokrat lepsia tema ako pisat sem vymyslene pribehy a robit si z nas srandu, uz aj taki tu boli

pernicek

hm s tyxm cestovanim to bude mooc tazke cez 100kilometrov no ale tak neviem kedy ze to bude podla toho aky mesiac

envy

ked som ja koncila strednu, akurat k nam na skolu prisla miska hlavackova, tiez vela cestovala a zvladla rocnik myslim OK, podla mna vela zalezi aj od profesorov, skus sa s nimi dohodnut alebo si vybav individualny studijny plan..drzim palce :)