Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

opuch členka

Príspevok v téme: opuch členka
škorica

Moja 19 ročná dcéra ma opuchnutý asi tak mesiac 1 členok/ večer viac/.Členok ju nebolí iba je naliaty.Povedali mi to až včera. Už to raz mala, ale vtedy ju to aj bolelo.Začala chodiť po doktoroch, nezistili nič, ale mali podozrenie na juvenilnú reumatickú artritídu, ktorá sa zatiaľ našťastie nepotvrdila/ bolo to pred 2 rokmi.Z čoho to môže byť ?

batko

mam opuchnuty clenok po uraze uz vise mesiaca chodim na rehabilitacue ale velmy to nepomaha .chcem sa spitat ci nahodou niesu nejake masticky alebo zabaly po ktorich bi to odpuchlo skvor.DAKUJEM

aluska

moze to byt obycajny vyron ale pozor na trombozu...opuch moze byt v tom pripade dost nebezpecny a radsej by som sla hned k doktorovi

škorica

Lekárka ju objednala na cievne.Ale teraz je momentálne na dovolenke. Má to aj švagrina a jej praskajú nejaké cievky, ktoré sú naplnené vodou a potom to spôsobuje ten opuch.

jaja

Môže to znamenať nejaký zdravotný problém,ale nemusí to byť nič vážnejšie.V každom prípade treba ísť okamžite na vyšetrenie k doktorke.Aj mne sa to stalo pred pár rokmi a všetci sa tvárili veľmi vážne...ale som OK.Mňa poslali k reumatologovi a na rontgen pľúc...Tak neváhať a ísť.Želám všetko dobré.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

opuch členka - Fórum - ZDRAVIE.sk