problém????

Príspevok v téme: problém????
hyponder

mám biely až žltý výtok, niekedy je hustejší a niekedy riedky a taktiež niekedy zapácha. Keď mi skončí menzes tak cítim aj svrbenie a občas trošičku aj pálenie. Bola som u gynekologa asi 2 krát kvoli tomuto, zobral mi výter a ked som tam volala kvoli výsledkom, sestrička mi povedala, že je všetko v poriadku. Nechápem to, či je tento výtok v poriadku, kdesi som čítala že každá zdravá žena má výtok. Nechcem tam k nemu chodiť každý polrok lebo sa na mňa už pozerá ako na hypochondra a je mi to trápne. Ale zasa chcem si byt istá že všetko je v poriadku a že v buducnosti budem mat dieta a žiadne vážne gyn problémy suvisiace s výtokmi, nehovoriac o tom že mi to prekáža pri sexe. Čo by ste robili na mojom mieste?

meili

Lusiliu, mam pocit, ze ano. Ziadne svrbenie, nic. No nastopro to budem vediet az o dva dni, kedze sa mi vrati priatel po polroku v zahranici, lebo ja som tie problemy mavala skoro vylucne spate s pohl. stykom. Tak sa nam to snad uz nevrati. Ozvem sa.

lusiliu

meli no ako ?? ja mam tiez take problemy s vytokmi sice som s tym ete nebola u doktora tak cem vediet ci zabrali tie lactobacili hm ? :)

lucynka

meili ďakujem ti pekne za Tvoju reakciu! našťastie to už prešlo.. tak asi to bol ten problém ktorý si opisovala! ďakujem:-*

meili

Lucynka, ja by som povedala, ze to mas problem mocovej sustavy, zapal bud mechura, alebo mocovych ciest. Lebo vtedy sa cika krv. Musela si niekde nachladnut.

lucynka

ahojte...mám taký problém... dúfam že mi s tým niekto pomôže.keď idem na malú potrebu tak spolu s močom zo mňa ide krv.. menštruáciu teraz nemám...a ešte počas potreby ma to páli a štípe... vie mi niekto pomôcť s týmto problémom?prečo je to tak??pls odpíšte mi...ďakujem za odpoveď

lusijka

no, tak asi je to naozaj ucinne. Ak ti to prejde, das vediet?...bola by som strasne stastna, keby to fakt fungovalo...ja si ich potom doma tiez kupim

meili

Da sa to normalne kupit v lekarni. Ci to zarucene ucinkuje, zistim aj ja o par dni, ale ako vravim, zatial si to vsetci pochvalovali, tak to dufam pomoze. ;-) Pride mi to ako prijatelnejsia cesta po vsetkych tych umelinach co uz som do seba pchala. Za pokus to stoji. Aj tu na zdravi som nasla nejaky prispevok, kde jedna pani spominala ze sa po rokoch zbavila vytokov. Snad nebola od reklamy :-D

lusijka

a to sa da len na nete objednat, alebo aj kupit v lekarni?..nevies?..ja som v anglicku, ale v auguste pojdem na par dni domov...ak nie, tak poviem niekomu doma, aby mi to objednali...a fakt to pomaha?