Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cim si cistit piercing v pupku?

Príspevok v téme: Cim si cistit piercing v pupku?
liluskaa

ahojte mam taky jeden problem,mam piercing v pupku uz asi 2 tyzdne a stale mi velmi hnisa pupok...je to cim dalej horsie...vobec sa mi to nehoji... piercer mi odporucil cistit si to kazde 2 dni antibakt. mydlom zriedenym s vodou a asi 2x za den lekarskym olyvovym olejom...ale vobec nic mi nepomaha...kamoska ma uz asi 4 mesiace piercing v pupku a cisti si to presne s tym istym co aj ja ale jej to tjez vobec nepomaha...stale jej to hnisa...prosim poradte mi nejaku dobru masticku abo gel abo vodicku cim by som si to mohla ete cistit a co fakt zabera...thanks

niki9

kazdemu tie cistiace gely a hluposti zaberaju inak ..ty sama musis zistit co ti pomaha..ked nepomaha to antibakt.mydlo ..vyskusaj napriklad alpu..vodu po holeni alebo nejaky alkohol..mne pomohol peroxid :)

natyyyyyy

ahojte potrebujem radu
mam piercing v pupku uz asi pol roka a niekedy mi krvaca a niekedy je to v pohode je to zle ked krvacA ???? pretozw na zaciatku ked som si to dala prepichnut to bolo ok a potom som si to chcela vymenit za iny lenze ked som vymienala netrafila som sa nejak a myslim ze som trosku mimo prepichla no teraz je to ovela lepsie len niekedy to krvaca Dakujeem

luckawp

ja mam piersing v pupku uz 7 mesiacov,a musím si ho stale cistit a starat sa on. ked si ho par dni nevycistím tak mi zacne hnisat a pobolievat. Mam este aj v nose a v jazyku ale tie su v pohode.

mišelin

ahojte ja som si dávala robiť piercing v pupíku asi pred 4 mesiacmi a keď mi to prepichol celý den ma to trošku bolelo ale ptm sa mi to zapálilo a začalo hnisať... ja som si do toho stále brnkala chytala čistila a tak.. ale ptm mi poradila kamarátka že si to nemám chytať ani čistiť že ono mi to prejde tak som s tým nič nerobila a bolo to v pohode ešte taraz tam mám trošku hnisu ale už to mám pekné ani ma to nebolí.. :) a inak tiež som si to zo začiatku čistila z mastičkou čo mi poradili volá sa že BETHADINE kúpila som ju v lekárni... :)a tiež som skúšala aj tú sol ale ja si skôr myslím že keď si do toho budete stále brnkať a chytať sa toho tak sa vám to nezahojí vôbec... :) papa

Piersingček

jednoznačne bórova voda alebo morská sol. čistiť 3x za den, časom stačí aj raz..dostať v lekarni. ak teda hnisa, davat slané obklady. deci vody + kávova lyžička soly. namočiť vatový tamponik a aspon pol hodku vymienať. voda aby bola vlažná. opakovať aspon 2-3 krat za den. každý den ! je to babračka, ale ak to chceš mať.. Ja som to tiež musela podstupiť a teraz pohoda.

Analie

Ahojte cela by som sa opýtať, že či to nejako môže uškodiť, že napr. nebudem mcť mať deti a tak a či sa môžem s tým aj kľudne kúpať. Ďakujeeem peknee. :)

Analie

Ahojte cela by som sa opýtať, že či to nejako môže uškodiť, že napr. nebudem mcť mať deti a tak a či sa môžem s tým aj kľudne kúpať. Ďakujeeem peknee. :)

xstrdcyvglui

ja som si dala urobyt piercing pred 2 dnami a zatial je to ok zazrela som troska zacervenanie ale to je nic .....piercingovom studiu my poradili ze by som si to mala nehat 5 dni pod leukoplastom (taky biely a je velky prievzdusny)ale 2 krat denne si to mam cistit a zakazdym si dat iny leukoplast...cistim si to vodickou ktora sa vola saline a zakupite ju lekarni (je urcena na oci), je to roztok z vody a zo soli takze si ho aj doma mozte spravit a pouzivam aj sprey savlon ktory je urceny pre kazde piercingi v tele...dufam ze vam moja rada pommoze:)))

Lil_beybe

caute, ja som si dala pierc do pupka cca pred dvoma tyzdnami ,prv to bolo v pohode alee teraz sa mi to trochu zapalilo, ale nehnisa to len to mam okolo piercingu cervene. Ked mi to prepichli tam mi poradili ze si to mam cistit 2x za den morskou solou (potravinarskou) rozriedenou v deci vody ,aa radili zee v ziadnom pripade to nemam cistit antibakterialnym mydlom , ze sa mi to len zapali ,tak ja neviem,radsej ostanem pri tej morskej soli co mi poradili. Drzim vsetkym palce :))

Emusikkkk

ja mam asi 2-3 mesiace a zatial som s tym nemala problem,striekala som si na to taku vodicku co mi dali v salone len bola dost draha asi 13eur za 50ml ale na tom sa naozaj setrit neoplati.a ked sa o to budete dobre starat tak to bude naozaj pekne aj mojej mame sa to paci ato je co povedat ;) tak drzim palce :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.