Cim si cistit piercing v pupku?

Príspevok v téme: Cim si cistit piercing v pupku?
liluskaa

ahojte mam taky jeden problem,mam piercing v pupku uz asi 2 tyzdne a stale mi velmi hnisa pupok...je to cim dalej horsie...vobec sa mi to nehoji... piercer mi odporucil cistit si to kazde 2 dni antibakt. mydlom zriedenym s vodou a asi 2x za den lekarskym olyvovym olejom...ale vobec nic mi nepomaha...kamoska ma uz asi 4 mesiace piercing v pupku a cisti si to presne s tym istym co aj ja ale jej to tjez vobec nepomaha...stale jej to hnisa...prosim poradte mi nejaku dobru masticku abo gel abo vodicku cim by som si to mohla ete cistit a co fakt zabera...thanks

...

skus lieh alebo propolisovu tinkturu.ale ked hnisa, treba k doktorke , vybrat to a preliecit aspon antibiotickou mastickou

ijaja

ja ti poradim dobruu vec liluskaa naco ti to vobec je daj si to dolu a mas po probleme .... no?? posluchni a mas stym pokoj mne by sa otom ani nesnivalo lebo viem ze to neni dobre aj preto ked sa caka dieta ... =D

lalalalululu

roztok slanej vody, CAJOVNIKOVY OLEJ, nechytaj ho casto,len pri cisteni, ruky si njaprv umy antibakt.mydlom PROTEX,kupis v drogerii. a neutri si ruky do uteraku lebo naberies bakterie naspat...pupok aj jemne napeň tym mydlom a potom DOKLADNEumy vodou.potom davaj na to ten cajovnikovy olej,nie vela,nadbytok utri. cisti 2-3krat denne a viac krat urcite nie.

Summer_

To si si teda nevybrala moc vhodne obdobie na piercing. Teplo je na hojenie velmi zle... ale tak teraz uz je to jedno :)
Ja som pouzivala 60 percentny lieh /kupis v lekarni/ a podla mna to pomaha... nikdy mi to nehnisalo ani nic... zahojil sa mi hned :)

veronika

ja som si piercing prvy mesiac cistila len antibakter mydlom a roztokom morskej soli...potom uz nicim, inak, piercing cerstvy neznasa pot a horko, preto sa to zle hoji...viem, ze ani na ziadne party som nechodila tancovat aspon dva mesiace, kvoli potu..pupok sa bude hojit cely rok

alena-s

ja mám pirsing asi 2 mesiace, skoro vôbec mi to nehnisalo ani nič ma nebolelo. V salone mi dali roztok na čistenie tak si ráno a večer kvapnem kvapku a poposúvam to. Softasept - žiadne mastičky a olejčeky.

krasavica

Kazdy kvalitny salon na piercingy predava specialnu vodicku na ich cistenie, ja som mala pripravok co sa vola Softasept N, je tp specialne pripravok urceny na kozu.