Bojim sa bozku

lejko

OMG NEPOCUVAJ ICH.... AK MAS TOHO XALANA RADA TAK URCITE DRUHY KRAT NEODMIETNI...lebo,podla mna to patri k zivotu pubertiaka..ano sme deti mozno..ale noaco ze sme ..sak treba skusit..treba sa naucit :) a treba sa zdokonalovat :) a fakt si myslim ze si nemala odmietnut ale co uz..pride druha sanca :) neboj sa,urcite tym neprides o panenstvo a okrem toho neda sa to pokazit :)okrem toho zeby si strasne slintala :) ale inac nic....a nesi decko...si rpave vo vivine :) tu nejde o vekovu hranicu 18nastky ale o to ake mas zmyslanie atd. a bozkavanie je prejav lasky :) ak to vy mile 17nastky neviete..tak to skus a zistis to..

mam len17-nást

Ja mam tiež len 17nast,a myslim si že sme ešte deti,aj ked sa už citime ako napriklad 20 ročne,podla kal.roka sme ešte deti a aj iny nas tak beru (aj chlapy) bud nas beru ešte za deti alebo za naivne hlupe pubertiačky. Čo si o tom vy myslite???

krasowlaska

hej 17rocna? necheckneme cez icq? ak chces, daj mi vediet na pokeci... mam nick zahrobnicka rada by som s tebou o tom popisala:)

17 rocna

krasovlaska:
hovoria mi,ze som mila,pekna,mudra,inteligentna a bla bla bla.Aj ked si to o sebe ani velmi nemyslim,ale co uz.S chalanmi som kamoska.Niekedy idem sama aj s 5 naraz(na zmrzku alebo kofolu)inak,som 100perc. hetero..aj za mojim chrbtom o mne vravia inym,ze aka som inteligentna..JE TOTO NORMALNE???

krasowlaska

4 17 rocna: myslim si ze nieee.. aj mne je lepsie s chalanmi ako s babami a preto do mna poddzubuje skoro cala dedina!!

17 rocna

aaach baby...mam viac kamaratov ako kamosiek...S chalanmi si niekedy rozumiem lepsie..je to so mnou strasne?Aspon si uzivam slobodu.Ked to pride,tak to pride:)

januška

krasowlaska laska sa neskusa,laska sa zije vtedy je najkrajsia a da ti najviac...ver mi,je to z vlastnej skusenosti...heh,je sranda ze este pred pol rokom som rozpravala tak ako vy a samozrejme som bola zufala :)19 rokov a ziadny priatel a nie este bozk...a teraz?...som rada ze som si pockala lebo sa naozaj oplatilo...u mne je to tak ze radsej jeden poriadny vztah na ktory sa oplati cakat ako furu povrchnych vztahov ktore len zranuju -ale jasne ze na toto som prisla az teraz :)