Velke prsia..:((

poliewoocka

Damy,co mate problemy s podprsenkami a plavkami pre velkost prs a odlisny tvar a velkost,obratte sa na pani Mariu Stoklasovu(pred rokom a pol bola o nej reportaz v casopise Zivot) www.zoznam.sk

kiri

Ked som bola a mala som velkost C, chcela som mensie....ani neviem preco. Teraz mam velkost D a nechcela by som mensie. Uz som si zvykla, ze niektori chlapi sa skor rozpravaju s mojimi prsiami, ako so mnou, ale s takymi sa najlehsie manipuluje. Jedine, co mam dakedy problem, je kupit podprsenku, co nevypada ako pre staru mamu, ale je krasna sexi. Obchody su plne podprseniek od vymyslu sveta, ale maximalne po velkost C. lenze ked je clovek trpezlivy, najde aj Dcko v pohode a casto aj za dobru cenu.

stasticko

Tak ako sa prsia bez zakroku daju tazko zvacsit, tak sa aj tazko zmensuju. Odporucam podprsenku bez vypchavok, plavky bez vzoru.Tak ako spravnym chlapom nevadia male prsia, tak im nevadia ani tie velke. Preco aj? Nemaj strach, príde cas, ked budu tvojou zbranou. vela stastia.

hmmmmm

Dakedy som mala presne ten isty problme, co ty...Mala som veeelke prsia..Ked som mala 13, mala som C-cka...A ti mozem povedat, ze som to znasala zle..Tie pripomienky hlavne...No, teraz je to este horise...Sice uz nikto po mne nekrici, ani spoluziaci nezaparaju..Cele je to preto, lebo som schudla..Vyse 10 kg..A dost rychlo...Moje prisa zacali skor, akos om si to vobec vsimla, ovisat..Teraz mam sice len nieco medzi A-a B, ale radsej by som mala svoje stare, sice velke, no pevne prsia..8{

meili

Skus nejake posilovacie cviky na prsia, spevneju ti a ked budes trpezlivo cvicit, mozno nadobudnu zelany tvar. Tazko radit, ked si ich detailnejsie neopisala, ze v com je vlastne problem. Tak isto, velmi dolezity je aj vyber spravnej podprsenky. Aj to dokaze zazraky.

fraisee

no moja, na tom mieste nechudnes, geny su geny. da sa to maskovat oblecenim. napr ja nemam rada obtiahnute veci. cumiet na teba budu vzdy, na to si treba zvyknut ale ty sa musis naucit z toho tazit :)

sedmikraska

lillau kolko mas rokov, ak este malo a vadia ti preto, ze ti tam vsetci cumia miesto do oci, tak to casom prejde a budes z toho len tazit :)