antikoc.-LAURINA!!!ako spravne uzivat tento liek

Príspevok v téme: antikoc.-LAURINA!!!ako spravne uzivat tento liek
cukricek

hojte! prosim kto mate skusenosti s touto antikoncepciou???
prosim potrebujem poradit jak ju spravne zacat brat!mam ju brat od prveho dna menstruacie a od vtedy je to 21 tabletiek(=21dni)a potom ju mam brat az od 8. dna menstruacie? akosi sa v tom pribalovom letaku nevyznam co sa tyka tohto a bola by som velmi vdacna keby mi dakto vedel povedat blizsie! dakujem

líška

HAK Laurina beriem uz druhy mesiac. S branim tabletiek obcas par minut meskam, ale nieje to vela (5-10). Nefajcim, nepijem, ziadne antibiotika neuzivam. Od ktoreho dna po zacati brania noveho balenia Lauriny som na tych 99% chranena? Dakujem

mimakva

Dobrý deň, beriem tabletky Laurina, a chcela by som sa spytať, ze ak si chcem predlžiť menštruáciu, tak mam brať len biele tabletky z druheho balenia, alebo mam brať nove balenie od prvej tabletky. Dakujem

kisstinqaa

Awoj holky,mam taky problem,este nikdy som nebrala antikoncepciu,no teraz chcem skusit a predpisali mi laurinu...lenze nechapem jednej veci-urobili mi testy,ale recept mi predpisali uz teraz ked este nie su ani vysledy.Ako moze lekar vediet,ktora ATC je pre mna vhoda,ked este nema vysledky?

basa

a brala si ju ako si mala?nikdy si po uziti nevracala alebo nemala hnacku?ak nie tak ozaj neviem preco ti to meska....

zmetena

Ahojte holky, ja uzivam antiku Laurina a som s nou nesmerne spokojna. Len sa chcem opytat ze si chcem predlzit menstruaciu, tak mam pokracovat bielych tabletiek na tolko dni kolko potrebujem, ale ja som urobila chybu som si dala zltu namiesto bielej. Co mi teraz radite?

kačena

ahoj chcela by som sa spýtať, že keď som si davala neskôr tabletky Laurina (asi 1,5 roka}ze som si prvň nenasadila 28 den ale až 32 to znamená že som nemala 7 dňovú pauzu ale mala som 11 dňovu?moja otázka je či bolo určité percento ochrany?

matilda

Ahojte.. Beriem Laurinu a mam take problemy.. Hrozne ma boli ked močím a ide zo mna aj krv.. Stalo sa to niekomu? Je to normalne?