Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GSE

Emka 1

Mam artritidu na klboch ruk,na zapastiach.Chcela by som poradit,co mam uzivat,nieco prirodne.Lieky od bolesti mi nezaberaju ziadne,ani predpisane antireumatika.Aky je vas nazor na enzym serrapeptazu.

RNG

Boze, nebudte taki presni, na nieco staci aj stvrtina na nieco treba aj 2-3 krat tolko.
Odporucal som tu koncentaciu hlavne pre vacsinu nakaz dostastocne silnu, ale nakoniec podla tabuliek na nieco staci 2 ppm a na nieco je aj 200+.

verra66

ak mate niekto cas a chut,prepocitate mi,kolko GSE na kolko vody treba pri 45kg osobe?mne to vychadza 38,57 kvapky na 0,65 litra vody.ale neviem,ci to je dobre.nezda sa mi to.ale ak by bolo,snad to mozem dat ze 40 kvapiek na 0,7L.tak sa mi to bude lepsie zarabat.

Jujanta

pre RNG a Janku

Srdečná vďaka za zaslanie tabuľky. Je veľmi zruzumiteľne a logicky usporiadaná - úžasná. Postupne si ju celú pozriem. Naozaj ma veľmi oslovila. Ešte raz vrelá vďaka.
RNG myslím, že robíte úžasnú prácu.

agaven ja

davam aj z lucenca a davam aj gse a to už dlho a davala som aj kazdu hodinu ked ma riadny soplisko nic otaca a vracia ale vzdy kazdy mesiac..ale davam to stale a viac ako rok...preto neviem co už dat ved pisem striebornu vodu z lucenca gse nutri...a aj oreg olej teraz som zase presla na aloe vera uzas

5qo

agaven ja,skus do toho nosa radsej koloidne striebro ale nie z lekarne ale od rng z lucenca,pneumonie to sa da zlvadnut ttie mikroplazmy to je horsie ,existuju fora aj ceske dokonca o chlamidii a borelioze kde rozny sialenci beru x antibiotik v podstate nekonecne dlho a aj tak ked ich prestanu brat tak to maju horsie, oni tvrdia ze aj doplnky niektori skusali co sa na to radia, kolostrum nie je na imunitu kolostrum je priamo na bakterie a virusy imunitu nezvysy ono len akoby supluje ulohu imunity. snad naozaj len bra veci na imunitu a vela cecka pravidelna. dnes som zacal skusat tten monolaurin ked mi niak dobre zabral tak dam vedet

5qo

agaven ja,skus do toho nosa radsej koloidne striebro ale nie z lekarne ale od rng z lucenca,pneumonie to sa da zlvadnut ttie mikroplazmy to je horsie ,existuju fora aj ceske dokonca o chlamidii a borelioze kde rozny sialenci beru x antibiotik v podstate nekonecne dlho a aj tak ked ich prestanu brat tak to maju horsie, oni tvrdia ze aj doplnky niektori skusali co sa na to radia, kolostrum nie je na imunitu kolostrum je priamo na bakterie a virusy imunitu nezvysy ono len akoby supluje ulohu imunity. snad naozaj len bra veci na imunitu a vela cecka pravidelna. dnes som zacal skusat tten monolaurin ked mi niak dobre zabral tak dam vedet

RNG

Na mycoplazmy pneumoniae je ucinny oreganovy olej a najma dlhodobo brany extrakt z olivovych listov. To iste plati na mnohe L-formy
ATB vytlcie ich bakterialnu formu, ale cast sa premeni na L-formy a prezije to. Po case sa znova premenia na bakterialnu formu a choroba je spat. Ale ona vlastne nikdy neodisla....
Typicke na Boreliozu, chalmidiu pneumoniae, atb rezistentnu tuberkolozu a podobne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

GSE - Fórum - ZDRAVIE.sk