Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GSE

RNG

Nakazy idu povacsine viacere naraz. Virus oslabi imunitu a rozmozu sa rozne bakterie a plesne, co by inac zdrave telo potlacilo. A naopak, jedna alebo viac bakterii oslabi telo a v nom sa rozmozu rozne virusy, ktore boli dovtedy potlacane. A oslabenie nemusi byt ani bakteria, virus ci kvasne a ine nakazy. Moze to byt oslabenie napr chladom, preto sa herpes na pere niekedy nazyval na Slovensku aj zima.
Co je ale nove proti minulosti je mnozstvo roznych virusopv v tele a formy bakterii, ktore sa vytvoria po utoku antibiotik, kde bakteria zhodimvonkajsi plast a premeni sa na akoby mykoplazmicku formu, L-formy, ktore mozu existovat len ako vnutrobunecne parazity, casto pre obranu tela uplne neviditelne, . Maju velmi pomalu akciu, takze nedrazdia telesnu obranu prilis a vyckavaju na vhodny cas, kym sa mozu premenit spat na bakterialne formy a rapidne rozmnozovat.
Prikladom tychto su napr boreliozy, chlamidia pneunoniae a atb odolne TBC, ale je ich dnes plno.Zatial ich lekari bezne prakticky neregistruju.

agaven ja

ano z krvi zistil imunolog a poslana som bola na infektologiu tam kontrolovali hodnoty ci idu hore alebo dole ..a po mesiacoch tie co boli alebo uplne ukazali ze nema nic o 3 mesice tam boli zase inak povedane kolom dokola mykozaplesne a ine no uzas a nieco ako pnemooneiem ale nie pneumokok na ten je zaockovana namam tu zdravot. kartu...ale už od alergologie sme postupili na infektologiu nakolko aj on si nevedel rady co s tym a po 2 mesacnej liecbe supraxom sa nic nestalo len ich pekne zjedla ..tak uzas sice chodime k alerg. dava kvapky do nosa a aurius ale zlepsenie ziadne až nakoniec s asustredil na krv a bacili tam vsetky nahadzal aby sa hodnoty skontrolovali..***********IVKA napisala som ti meil....a to este davam aj kolostrum a ine ako doplnok uzas aj na imunitu a na zaludok probiotika ..ci dam nieco alebo nie stale je rovnako na tom tak preto už ani neviem co dat ..Len citam co tu komu co zabralo nam nic jem to ja a to som sa nahovorila aj na antilipidovy caj a tienz za uzasnu cenu 60€ uzas...

5qo

rng je to mozne videl som viac ludi co mali virus a zapal pluc a brali antibiotika zapal pluc im sice presiel ale potom uz sa im to dalej nezlepsovalo. mozno je to tym ze je uz tretia generacia antibiotik a pridavaju tam napriklad rozne kyseliny aby potlacali enzym bakterie niciaci ATB tak mozno ta kysleina ma na tie vyrus vplyv alebo enviem ako to je mozne ale videl som to na vlastne oci ze ATB potlacilo virus ciastocne

agaven ja

Ide o dieta 5qo.A len už to ma v krvi. Preto som smutna tak ako strebro litre som kupovala z lucenca a aj to gse tak som len smutna a kokosak...presne mala dva bacile jeden už nema ale druhy ostal . Potom zase nema a zase vyhrkne nie presne ja už odmietam zase davat 3 mesiace suprax ako antib je hnusny najsilnejsi zo vsetkych je len priamo urceny na bacile znicia zaludok zase probiotika hadzem potom cakam zase mesiace ale presne vysledok o nicom a ked jej zoberu imunit. system na dobry tak zase sa cudujem na uzas.Jedine mi zabralo ked som davala cesnek do nosa ale zase som jej znicila jemne sliznicu tiez to nie je dobre a zaujimave je ze zabera aj mirha je draha a kupujem velke flasky to ked vytieram noc neprejde do stadia takeho ze ma sople zelene len zlte...Lebo u nej po zelenych idu svetielkovozelene a už opuch do hlavy a mozgu preto musim kontrolovat sople ...skusim este to oregano a to som este urobila gse silnejsie inak take ze ma jemne stipe v nose tak ako ked si date alpu no co už a to este aj baktrialym roztokom cistim dlazku no uzas ine deti na dedine su v bordeli a ona v cistote a stale bude soplit..Dakujem za rady no ja stale tu hladam co kde komu zabralo len horie je ja zjem vstko u deti sme radsej oparny aby sme ich neotravili...

RNG

Antibiotika nie su ucinne na virusy vobec.
Jedine na bakterie, pripadne L-formy, aj to len slabo.S
vojou cinnostou ale casto priamo podporuju plesne a kvasne kultury, ktore inac rozne probioticke bakterie a ine bakterie drzia v sachu.

5qo

agaven ja mozna mas niaky virus rozsireny, antibiotika nie ktore obcas dokazu trochu potlacit niektore virusy ale neznicit. alebo mozno hubova infekcia tie tiez mozu antibiotika oslabit. alebo tam mozzes mat jedno z tychto dvoch a chytas vdaka oslabeniu sekundarnu nakazu to je tiez mozne

5qo

Jujanta smeroval som k tomu ze posledny prispevok(bol odo mna)pred tvojim kde si sa to pytalsom pisal pod akymi slovami to najdes na googli !!! neviem ci to to mam uz domov doniest na listocku napisane

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

GSE - Fórum - ZDRAVIE.sk