Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GSE

RNG

Je hromada roznych mikrobov, nielen bacily(jeden z typov bakterii) a citricidal, hoci je velmi sirokospektralny,nie je vseliek
Najcastejsie tazkoznicitelne mikroby su L-formy a virusy, tiez rozne mykoplazmy.
Na nosne infekcie, ktore sa dostavaju z prinosnych dutin na mandle priedusky do pluc a do vnutorneho ucha su casto najucinnejsie oreganove oleje, kde je vysoky obsah carvacrolu. Davka carvacrolu musi byt najmenej 3x100 mg na ucinnost, co vsak maloktore oreganove oleje maju. Dobry produkt je oregano oil z firmy NOW, kde v kazdej enterickej kapsulu(tj nedrazdive na hrdlo a zaludok) je 100 mg carvacrolu.

Nuz ale ked si myslite, ze vam robia rozne chemicke lieky lepsie, berte tie.
A je to zatial pre vas lacnejsie, lebo vlada a poistovne fasrmaceutika/chemicke lieky dotuju.
Ved pockajte, ked si ich budete musiet kupit sami z vlastneho vrecka, potom sa vam doplnky nebudu videt ani zdaleka tak drahe!
To je jeden z dovodov, preco v USA tolko ludi preslo na potravinove doplnky a preco proti nim famacia a organizovana medicina tak urputne bojuje.

RNG

Inac citrovital nie je povodny patentovany citricidal. Je to brak.
Falsovanie sa robi aj s produktami pod menom GSE.
Jediny pravy ucinny GSE je od firmy NutriBiotics, ktora pouziva povodny citricidal z firmy BioChem Research.

RNG

Citricidas je vyborny prostriedok, len nemozno od neho ocakavat, ze zaberie na vsetko.
Rozhodne nezabera na alergicke reakcie a hlieny z roznych alergii. Na to su enzymi, quercitin, antihistaminy a podobne.
Nezabera ani na vacsinu virusov, na to su rozne antiviralne.
Najnovsie prisiel na trh vyrobok z kokosoveho oleja, monolaurin. Ten zabera aj na rozne bakterie aj virusy zaroven, ciastocne aj na plesne a kvasne kultury.

Zkialbohu, ziadna zazracna pilulka, ktora by bola dobra na vsetko nie je.

A ako som casto zdoraznil, drviva vacsina problemov u ludi je zo zlej skladby potravin a naruseneho travenia. Toto vedie ku stovkam problemov so zdravim

Jujanta

Pre 5qo

nie, nie som lenivá, pozrela som si to, a dokonca som si prešla úplne celé toto fórum, ale ako viem nežiadalo som o pomoc teba ale niekoho iného, tak neviem prečo z tvojej strany taká reakcia - máš nejaký problém?

agaven ja

presne citrovital je v lekarni aj u nas citrocidal tiez najdes google ale su rovnake na ucinok ani jedne nezabral nam aj ako pisu ze aj na vsi zaberu kravina na moj zaludok nic to pivo mi viac zaberie a ine už ani nepisem ja mam zle skusenosti gse, strieborna voda a citrovital, citrocidal...ale tiez som nevrila nam zaberie nie penize vyhodene a nic ani len pol roka sa nestalo aby vydrzala zdrava a ja ani nepisem na zaludok..a to som cpala sa tym ažaž..

agaven ja

Jujanata mojej dcere zistili tiez vyzsie hodnoty a to som davala gse a streib vodu nakoniec nas poslali na infektologiu ale alergolog nasiel problem nor hranica je 0.75 moja ma 1.75 ..dali antibiot. a cakam ak pojdu po dvoch mesiacoch dole hodnoty mam vyhrane ak budu stupat stale to liecia aj 3 mesacnou liecbou antib..ak nie tak budes natom ako ja kazdy mesiac chora ale daju lieky obvodna anit. zezaberu pojdes na kalcoivky atd po 2 tyzdnoch vas vylecia a o dva tyzdne zase chora mam to iste 2 tyzd, zdrava dva chora ale apon viem aky bacil je v tele tak jedine antib..mala dokonca dva bacile jeden zmizol liecba uspesna a druhy neviem idem v marci ake ma hodnoty ..preto gse kolom do kola zbytocne das 500sk ci 15€ a strieborna voda a olivovy olej moj manzel sa už len rehoce co budem s tym robit ja nic bude jest ja heheh ani na ten zaludok ho nemozem idem sa k smri ugrcat asi tak a skusila som ho aj na vsi heheh nie neznicil tak je to o nicom už ani neviem co s tym robit nic cumet nan...a kupila som aj mutivitamin ale tiez nauas nic nadalej som sa vratila k martankom a k nasim vitaminom co su v lekarni aspon su aj pod dohladom lekarskej komori a mam aj navod po slovensky..

agaven ja

No ja sa musim pridat gse mam a sopluje dalej stale sa jej to opakuje davam nos usi ja na vyplach ale nic nakoniec aj tak zabere pamykoin a olynt mam ho v lekarnicke na zaludok ni nepomaha po pol hodine to grcam a celi den na hovno.Zase to skusam kolom dokola ale nic nakoniec dam sodu bikarbonu a uzas asi tak tak pisem jedine co mi pomohlo bol glukosamin na kosti chrupavky ale tiez len jemne k tomu davam aspik a ine zelatiny ...a striebor voda nic tiez s Lucena nezabrala tak mam skor zle skusenosti s gse a kto chce v pohode predam aj ked som urobila len na 2l flase tak stoji tam ..Do oci jedine ak mate zapalene jemne oci zaberie ***Gse**iba na oci zabrea mne ostane nie...a dnes a inak mam stale raz za mesiac uspolane dieta denne som jej aj ked bola zdrava davala do nosa aj 5 krat denne preventivne a nic....

Jujanta

Dobrý večer pán RNG.
Veľmi pekne Vás chcem poprosiť o zaslanie tabuľky pre účinnosť citricidalu na niektoré nákazy.
Mám problémy s dcérou - má bacila v nose mykoplazmu pneumonae a stále problémy svrbením uší a hrdla. Taktiež problémy v rodine s rôznymi bacilami v pošve. Tiež by sme chceli vyskúšať GSE kvapky. Mám možnosť ich zohnať.
Srdečná vďaka.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

GSE - Fórum - ZDRAVIE.sk