Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GSE

ivika3

Dobrý deň, mám 4 ročnú dcérku a pred 6 týždňami jej zistili z výterov nosa haemophilus influenzae, lekárka jej nasadila antibiotiká, po dobratí sa ťažkosti, zelený sopel a kašel znova objavili, tak jej nasadili ďalšie antibiotiká, ktoré dnes dobrala, ale ani zďaleka nie je ok. Na tomoto fóre som sa dozvedela, že by na to mohli zabrať kvapky GSE, tak som si ich objednala /aj do nosa, do hrdla a samostatný koncentrát/ len neviem presne užívanie..tak by som touto cestou chcela poprosiť RNG či by mi ohladne GSE niečo popísa na mail...Ďakujem, Iva.

môj mail: ifdesign@ifdesign.sk

RNG..vopred Ďakujem.

horucka

RNG podarilo sa mi zohnať citricidal, ale tabuľke, ktorú si mi poslal velmi nerozumiem. Ak vázim 56 kg tak v akom pomere si mam riediť roztok s vodou ak mam zlateho stafylokoka? Dakujem

horucka

Práve dnes som objavila túto stránku a velmi ma zaujali rady od RNG. Tiež mám zlatého stafylokoka, ktorého mi zistili v močových cestách. Aj napriek tomu, že už mám zápal preliečený stále je tam a spôsobuje mi hnisavé vyrážky na tváry. Používala som Dalacid ale nepomohol mi. Kožná lekárka mi odporúčala Roacutan, ale ten som odmietla užívať. Teraz používam koloidné striebro a medvedí cesnak, ale nejako mi to nezaberá. Chcela by som poprosiť o radu a pomoc RNG. Dakujem

Peto T

André: Ideš na to zaujímavo. Posilňuješ aj svoju imunitu? Vitamín C aspoň 3x1000mg denne, selén 3x100ug denne, B-komplex, betakarotén (mrkva),vitamín D 10000IU denne v zimnom polroku, zinok...

slavicaa001

ahojte chcela by som sa spýtať, tie kvapky GSE citricidal... dostať len v Čechách na stránke centrumu regenerace?? nieto to dostať aj na Slovensku? a koľko by stálo poštovné na slovensko? Ďakujem :D

Kazisvet

Zdravím Vás. Chcel by som sa opýtať, či je Citricidal zo stránky "regeneracetabor" kvalitný a vhodný na užívanie. Ak dobrý nie je, poprosím Vás o radu kde by som si kvalitný Citricidal mohol zadovážiť. Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

GSE - Fórum - ZDRAVIE.sk