Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GSE

André

Gabca222!precitaj si v prvom rade vsetkych 22 stran tejto diskusie, zacni urcite od zaciatku. GSE urcite vyskusaj, mne este neprisiel ale na Candidu v ustach mi pomaha aj obycajny Citrovital (je slabsi)bezne dostupny v lekarnach. Po troch dnoch mi pekne zruzovel jazyk. Nezabudni na cesnak, len ho musis rozhryzt v ustach a nechat dutinu vystipat. Probiotika, najlepsie vecer s kuskom ovocia su samozrejmost.
Precitaj prispevky od "RNG"
vela stastia

andré

ráno: 15 ml 100% aloe vera rozmiešať v 100 ml vody
PM chlamydil 1x (riadne zapiť)
chlorella 5x (riadne zapiť)
Bronchicum sirup 1čl (ak máte problémy s hlienmi - nevykašliavate, prehĺtate a pod.)

obed: tie isté dávky chlorella, bronchicum

večer: tie isté dávky chlorella, bronchicum, chlamydil
+ veľmi dôležité!!! - probiotiká (napr. mne pomáha Nutrolin-B) 2 tobolky vysypat do bieleho jogurtu alebo do trochy acidka

+ pomedzi to 3x denne rozhryziem v ustach 1 strucik cesnaku (kym som nemal ine pripravky, pomohol mi aj samotny), necham posobit v ustach a potom prehltnem (smrdi ale pomaha), nie moc navecer, vo vacsich davkach sposobuje traviace tazkosti, je to prirodzene antibiotikum
+ jem vela kyslej kapusty (kys. listová, malo by to mat podobne enzymatické ucinky ako chlorella ale v takejto prirodzenej forme to ani vo vyssich davkach nemoze uskodit)

+este nemam citricidal, ale ked pride, planujem ho zaradit podla odporucani RNG a to 30 kvapiek na liter vody denne, pomaly pit cely den, prip. kloktať (z tej ceskej stranky, je to ten 60%)

nie som lekar, ani nic podobne, len zufaly chory clovek, ktoremu lekari nevedia pomoct. tuto liecbu som dal tak ako je tu dokopy sam podla seba, takze sa prosim nehnevajte ak je tu nieco nepresne alebo sa vam nezda... neviem ci vsetko, ale mne to pomaha takto ako to je...preto aj vam chcem len pomoct, malo byt to byt napomocne pri CPN, herpesoch, candidozach, helicobacteri a pod.

este nieco, je dolezite fyzicky sa nevzdat a spon trochu sa hybat aby sme nastartovali imunitny system, treba aj vela cerstveho vzduchu a pit vela cistej vody a cajov s prir. antioxidantmi (hlavne zeleny)

PS: sorry za drzost, hned v druhom prispevku vam nieco taketo navrhnut a sorry za gramatiku a kde tu chybajucu diakritiku, ponahlal som sa pri pisani

andré

Dakujem Vam vsetkym (RNG, Navy,...) za vase rady, postrehy a nazory, ani netusite ako ste mi pomohli vzchopit sa, vyhodit lieky od doktora a zacat sa liecit alternativne.Dlho som forum len pasivne cital, az som sa rozhodol vyskusat niektore vami odporucane pripravky a pripravil si denny rezim a davky podla seba. Dlho som zistoval, co mi vlastne je, kedze som pred tromi mesiacmi navstivil doktora s priznakmi podobnymi zapalu priedusiek a od vtedy vykasliavam hlien a cyklicky sa mi vracaju a ustupuju ale s pribudajucim trendom bolesti klbov, hlavy a oci.. velky problem je aj to, ze mam slabe reflexivne vykasliavanie hlienov a preto ich automaticky prehltam a tym padom mam aj velke problemy so zaludkom. Dlho som cital o priznakoch CMV,EBV, CPN, boreliózy, kandidoz, premnozenia roznych bakterii (i. e. Helicobacter Pylori) a podla priznakov a podla priestorov v akych sa pohybujem som usudil ze je to pravdepodobne CPN s moznymi subeznymi ochoreniami. Vysledky este nemam, to by sa musel moj doktor rozhybat, ale vsadil by som posledny gros. btw. moj lekar mi primarne nasadil lieky na problemy so zaludkom (Lomac) proti vredovym ochoreniam a pod., vobec neriesil ze ma bolia, priam stipu oci a klby, preto som usudil ze to s nim nema vyznam. Takisto som vycital ze po takom dlhom uzivani antibiotik ako predpisuju na CPN by som sa mykoz, kandidoz, atd. tak lahko uz nezbavil. Navyse by som nemal zaruku ze sa CPN pri najblizsom oslabeni imunuty znovu neprebudi. Preto som zohladnil vase rady, rady na inych forach, atd. a idem na to alternativne. DOvolil by som si vam ponuknut moj sposob liecenia ktory ma za dva dni zbavil bolesti oci a klbov a vyzera to, ze pokracujem velmi dobre. Takze v dalsom prispevku to sem dam.

gabca222

bola som na dentalnu hygienu,vsetko v poriadku, ale aj tak som si kupila specialne skrabky na jazyk, zas nejaku inu pastu kefku, ustnu vodu, bola som na krcnom, vsetko v poriadku a problem mam stale
uz neviem co dalej:-(

Benjo

Gabca chcel by som sa opytat ako si na tom? Uz sa ti podarilo vyriesit alebo aspon zmiernit tvoj problem. Tiez ma napadlo, ze by sa mohlo jednat o candidu. Neviete niekto dat nejaku kompexnu radu alebo komplexny zoznam doplnkov vyzivy na vyhubenie tejto pliagy. Isto to ma vela ludi.

erika pomi

Dobry den, po asi poldnovom hladani na internrte som nasla cosi, co ma skutocne zaujalo. Mam dve deti (1 a 4 roky), obidve maju pozitivny vyter z nosa na strptococus pneumoniae, opakovana liecba antibiotikami nezabrala, a dalsie uz odmietam davat, chcela by som urcite vyskusat GSE, nieco som o nom uz teda nastudovala, zujima ma vas nazor, resp. davkovanie, popripade ine prirodne lieky. Dakujem. E

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

GSE - Fórum - ZDRAVIE.sk