GSE

Denz

gabca- tie probiotika aj uzivaj.....
a hlavne dodrzuj ustnu hygienu...pouzivaj dentalnu nit......existuje aj taka,ktora je uz natiahnuta na malej tycke a ovela lepsie sa s nou cistia zuby aj v zadnych radoch....v DM drogerii a lekarnach to maju.,pouzivaj ustnu vodu minimalne na noc a malo by to fungovat.

gabca222

hned som si to urobila ked si mi to napisal, budem to tak uzivat, a co by si mi este doporucil, nikto si nevie ani predstavit ako som z toho zufala

gabca222

ok, tie som uz zacala brat pred par dnami, a co ten oreganovy olej alebo citricidal??? ked ja mam takeho uzasneho lekara ze ma do dnes z toho nedostal, stale len antibiotika, ja uz som zufala

gabca222

vela som citala aj o kandide v ustnej dutine, nemoze to bbyt aj to, lebo som dlho trpela aj kandidozou v lete, v kuse vaginalne kremy a dlhodoba liecba antibiotikami, nemohla sa ta kandida rozsirit??
totiz to na orl som bola a ze mandle su v poriadku

Denz

Príčin zápachu z úst môže byť viacero, ako sama spomínate aj chronický zápal mandlí a neustále hlieny, tak aj pokazené zuby, alebo niekde v ústach skrytý zápal, či dokonca problémy súvisiace s gastrointestinálnym traktom, napríklad niektoré ochorenia žalúdka a podobne.
Vaša najpravdepodobnejšia príčina sú mandle a hlieny. To, či treba mandle vybrať, alebo najprv hlavne preliečiť neviem posúdiť, toto stanovisko musí zaujať Váš krčný lekár, on po vyšetrení rozhodne, aká liečba by bola najvhodnejšia

Denz

gabca-
1 kapsulu kvalitného probiotického prípravku otvorte a vysypte do 1 polievkovej lyžice bieleho jogurtu. Zamiešajte, nechajte 2 minúty postáť a potom zjedzte tak, že necháte jogurt chvíľu zotrvať v ústach. Pol hodinu nič nejedzte a nepite. Opakujte to dvakrát denne. Kúra by mala priniesť výsledok do 6 týždňov. Zuby si umývajte ešte pred užitím tejto „probiotickej bomby“