Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GSE

RNG

Nuz ja odporucam brat z toho oreganoveho oleja z NOW 3 x 2 kapsule. Je totiz v kazdej kapsuli zarucene 55%, tj 100 mg carvacrolu, kdezto v tom druhom vyrobku nevidim nikde zarucene mnozstvo carvacrolu.
Ale mozes to striedat, lebo aj to druhe obsahuje rozne proticandidove a dokonca protiparazitne zlozky.

zuzca66

a predsa len este posledna otazka RNG, ak mam candidu support,(-odkaz odstránený-) 2x2 kapsule denne, mam brat aj oregano oil kapsuly, ak ano cca kolko a mam aj allibiotic vsetko od NOW...dakujem....:)

RNG

Herxheimerova reakcia je velmi rychla, na zaciatku sa podoba na utok chripky a potom postupne, ako telo odmoruje toxiny zo zabitych mikrobov, sa reakcia zmensuje. Ak ju chces zoslabit, musis znizit davku antimikrobialnych na polovicu na den -dva.

zuzca66

Dakujem RNG za odpoved, pijem to tak, ako pises pol litra za pol den a druhy pol liter pocas poobedia, sediac pri PC, kedze pri nom pracujem cely den, dnes sa mi hlava toci neskutocne...hmmm...neviem co robit, davam si aj psylium aj probiotika...ze by Herxheimerova reakcia, tak skoro?

RNG

Zuzca, roztok citricidalu sa pije po malych glgoch povedzme kazdej pol hodiny a rozlozene na cely den. Tak to nedazdi zaludok ani neznici probiotika v crevach.
Flasku nos so sebou a kazdu chvilku si z nej chlipni. Nikdy nie vela naraz!!!

zuzca66

Ahojte, mam uz kopec pripravkov na doporucenie RNG, skvela stranka a super pomoc pre vsetkych laikov, vdaka Vam RNG..:) Mam GSE aj nehorke, teraz mi doslo po precitani blogov aj to horke, riedim 30kv na 1 liter vody, da sa to nejak vypit, len mne po prvom pollitry je nejak spatne, dviha sa mi zaludok a toci hlava....co robit? pokracovat...(uzivam na Candidu vratane oreganoveho oleja a Candexu..dakujem

RNG

Mozno. Ale ja im uz neverim, pokial tam jasne nenapisu, ci vyrobok obsahuje citricidal, tj nielen horkost, ale aj chemicky zmeneny vytazok z grapefruitovych semien na zmes quaterniovych zlucenin.

strano

Ja som tento tyzden som kupil GSE od Nutribiotic a je horky, tak ako bol. Zrejme sa vratili k povodnemu zlozeniu, alebo tam pridavaju horkost.

karneola888

to RNG.
takže ten CITRICIDAL od fy. Nutribiotic obsahuje pôvodný silný citricidal? Je na ňom napísané professional use only.

Ďakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

GSE - Fórum - ZDRAVIE.sk