Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GSE

RNG

Angie, kvapky roztoku citricidalu do nosa, kloktat s tym roztokom, brat NAC a oregasnovy olej potlaci rozne infekcie v tele, aj tu na mandliach.
Inac kedysi na capy lekari pouzivali jodovu tinkturu s velkym uspechom, lenze akosi sa na to casom zabudlo, najma ked sa tak proti jodu bojuje nepravom.

RNG

Firma NutriBiotic zmenila formulaciu v GSE, kde sa dnes nenachadza uz povodny silny citricidal, ale len vytazok z grapefruitovych semien. Citricidal, profesional formula ale este stale obsahuje povodny patentovany citricidal.Hladaj ho cez Google.com Ja mam 1 ozs flasku s hnedocervenym pasikom co hovori Citricidal, "for profesional use only". A ta obsahuje zhruba 60% povodneho besne horkeho citricidalu, co je aj na flaske jasne napisane, tj nejedna sa len o obycajny vytazok z grapefruitovych semien.

karneola888

to: RNG

DObrý deň,

potrebujem poradiť. Aký je rozdiel medzi výrobkom firmy Nutribiotic GSE maximum tekutý koncentrát a výrobkom firmy Nutribiotic CITRICIDAL tekutý koncentrát? Je pravda, že ten nový GSE už nemá taký silný účinok?

Ďakujem

karneola888

DObrý deň,

potrebujem poradiť. Aký je rozdiel medzi výrobkom firmy Nutribiotic GSE maximum tekutý koncentrát a výrobkom firmy Nutribiotic CITRICIDAL tekutý koncentrát? Je pravda, že ten nový GSE už nemá taký silný účinok?

Ďakujem

angie77

RNG

myselal som si to,že už mám neúčinný GSE....prosím ta, čo by si mi teda poradil, môjmu ocinovi sa na mandli spravil čap, ale doktorka mu to objavila až teraz vraj ho tam musí už mat niekolko rokov,je velký, chronický a za mesiac má podstúpit operáciu ....čo by mu na toto mohlo zabrat? ja by som bola radšej keby sa to dalo vyliečit ako vyoperovat mandle...

angie77

RNG

prosím ta, dnes mi došiel GSE ale má záručnú lehotu do 9/2017 myslíš že to je ešte ten pôvodný? GSE som pred tým nemala tak neviem porovnat, ale pri dávke 6kv na deci vody som necítila žiadnu chut, tak som dala o pár kvapiek viac a až vtedy bol horký...objednávala som ho z jednej stránky na slovensku s tým, že oni s snád majú ešte zo starých zásob :))

neviem ked radíš 60 kvapiek do litra, v tom množstve už cítit horkost alebo nie?

janush273

Ja mám tiež toto nové GSE doma - bez horkej chuti. Na neúčinnosť sa teda sťažovať ja osobne nemôžem. Vyliečilo mi angínu

Thyrande

ten link mi tam nechce zobrazit.. je to na stranke biozdravie . sk ...to striebro mam uzivat cez nos? ..lebo ja mam problemy hlavne s hrdlom..som myslel skor, ze to mam kloktat alebo pit

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

GSE - Fórum - ZDRAVIE.sk