GSE

RNG

Preposlal som to znova.
Pouzi vsetko aj GSE, kvapkat aj pit, aj koloidnu striebornu vodu kvapky, aj oreganovy olej(kapsule Oregano Oil, od firmy NOW, pozri cez iherb.com naptiklad)), nikdy nevies, aka je to nakaza a kazdy z menovanych zasahuje ciastocne ine.
Nezabudni, ze treba kvapkat do nosa v leze, s hlavou zaklonenou dozadu co najviac, aby sa dostali antimikrobialne latky aj do celnych dutin, kde casto infekcie prebyvaju aj dlhe mesiace a s hlienami znova a znova nakazuju horne dychacie cesty
Toto obvykle pomoze, inac keby sa jednalo o virus, nakaza postupuje ovela prudsie.

susiquatro11

RNG, nič mi na mail neprišlo.a prave včera mi aj druhorodený, aj ked už dlho soplí, dostal teploty, dnes v poradni brali CRP, 14,7, zatial žiadna panika, ale ATB nechcem. výsledky z výterov prišli len z hrdla, tie su OK, z nosa ešte nič nedošlo.mám z toho guláš, čo im pripadne kupiť, či citricidal, či ten oreganový olej, či acc-ak by to bol výrus....

RNG

Jarka, najdolezitejsie je cistit creva mikrovlakninami, a nasadit tam dobru probioticku zmes.
Samozrejme treba pit dost vody a brat enzymi, lebo divertikulitida sa vyvinie pre zapchach a plynoch v crevach, kde sa crevna stena vybuli a v tej vydutine nie je posuv a premnozia sa tam rozne mikroby, vcitane skodlivych. Musis sa postarat o to, aby si mala pravidelnu kazdodennu stolicu a ked ta nafukuje v zaludku, musis brat aj pripadne doplnok kyselin, aby tie kvasne procesy a rozmnozovanie mikrobov v zaludku potlacili. Odtial to totiz ide do criev a tam to dalej pokracuje a tlaky plynov vybulia stenu criev na mieste oslabenia.

susiquatro11

Dobrý den RNG. ak je to ešte aktuálne, rada by som Vas poprosila o atbulku učinnosti GSE.dcera (3) ma neustaly problém so zelnými hlienami.výtery potvrdili streptokoka pneumonae, navrhnutý vyber nosnej mandle. škoda, že som predtým nenašla tuto stranku, ešte by ju mala.zelené sopliky opakovane už 3 dni po vybere a tak reliečená ATB, ale po týždni sa to zopakovalo a viac do nej ATB pchať nenienim. spolieham na GSE.a ešte jedna otazočka, čo ďalšie by mohlo pomocť?ďakujem.Z.

jarka1408

prosím poradíte mi,či mi pomôže gse na diagnozu-divertikulitída?bola som 5dní v nemocnici na infúznych atb-ciprinol a entizol,po prepustení mi nariadili užívať entizol p.os,ja som ho však vysadila a nahradila gse.60kvapiek na deň.neviem,či robím dobre,stále som velmi slabá,spotím sa aj pri najmenšej fyzickej námahe,cítim sa vyčerpane,stále spím a to už 5dní som doma.dakujem

RNG

Citricidal ma ucinok na mnozstvo bakterii a plesni, koloidne striebro tiez ale nie na vsetky rovnake.
Koloidne striebro napr nici aj virusy, co citricidal prakticky nie.
Ja ich pouzivam oboje podla potreby, na striedacku. Co neznici jeden, dorazi druhy

RNG

Ucinne liecenie nakaz v hrdle zacina kvapkami roztoku citricidalu do nosa niekolkokrat denne, kde v prinosnych dutinach sa mozu aj roky zdrzovat infekcie, ktore sa z hlienom dostanu na mandle, do hrdla a priedusiek.
Roztok citricidalu treba pit po malych glgoch cely den. Na stafylokoky staci aj celkom mala koncentracia citricidalu(inhibicia stafylokokov je od 2 do 6 ppm)