Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GSE

RNG

Ucinne liecenie nakaz v hrdle zacina kvapkami roztoku citricidalu do nosa niekolkokrat denne, kde v prinosnych dutinach sa mozu aj roky zdrzovat infekcie, ktore sa z hlienom dostanu na mandle, do hrdla a priedusiek.
Roztok citricidalu treba pit po malych glgoch cely den. Na stafylokoky staci aj celkom mala koncentracia citricidalu(inhibicia stafylokokov je od 2 do 6 ppm)

Hošíík

Otázka pre RNG a iných šikovných!
1.Za ako dlho vyliečim stafylokok zlatého s citricadalom od nutribiotic ak ho mám v mandliach?Vylieči sa vobec?kážu mi vybrať mandle
-beriem 20 kvapiek na politra vody a vypijem to za hodinku od 6do7
mám toho piť viac?
2.Sú nejaké pripady vyliečenia? aké?
Díki moc :)

Stanko17

Kto mi vie poradiť najlepšie prírodné preparáty na candidu albicans a pľucne chlamýdie, ktoré mi boli zistené...ďakujem

RNG

Skus napr firmu iherb.com
Ti maju pomerne dobre ceny a znesitelne postovne.
Mnoho Slovakov od nich objednava. Ja osobne , kedze zijem v USA, kupujem z roznych firiem, podla ceny a obsahu, a to aj vela takych, co nie su ochotni posielat do zahranicia.A nemusim brat do uvahy postovne do zahranicia, ktore moze byt niekedy drahsie, ako samotny objednany tovar.

majisko

Rng prosím ťa o pomoc chcela by som objednať z USA citridal, oreganový olej, GSE a dobre enzým, vedel by si mi poradiť konkretne aké je ich tam veľmi veľa na posilnenie organizmu , akne a žaludok a od ktorej firmy

magnum

skúsenosť terapeuta-aplikoval som na tieto problémy magnumkompozitum,Celkom to bolo asi 10 prípadov,V troch zabral dokonale v siedmich nie.Všetko to bolo však na dialku,najvhodnejšie je priame vyšetrenie ma prístrojí.Blížšie info -adresa odstránená-

weva89

toto by som nenazvala uhry,tusim sa to vola komedony(ak to nie je to iste).myslim pory na nose,kde ich je strasne vela a maju ciernu hlavicku,su uplne drobne a nahusto.nevystupuju nad uroven koze.ale mam aj kokosovy olej,tak skusim ten,ci to zabere.

RNG

Na uhry to nepomaha, Uhry su stvrdnute tuky v poroch, hlavne znicene tuky, ktorym by sa mali ludia vyhybat

GSE je antimikrobialna latka, nie rozpustidlo stvrdnutych tukov. Mozno by ti to pomohlo uvolnit kokosovym olejom a tiez jojoba.
Ale tvorenie je zvnutra, telo vyhadzuje co nepotrebuje a ked to stvrdne, mas uhor.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

GSE - Fórum - ZDRAVIE.sk