Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

EMO

Som KTO som

Nie každý emo si prepichuje peri. A sú dva typy EMO jeden ma dlhšie vlasi a druhe kratšie. Dlhšie poznate a kratsie je toto.

Som KTO som

Ľudia sa spamätajte! Emo nieje o rezaní žil. A kto z emo by sa nerezal ked ich odcudzujete furt a hovorite aký sú. Ja sama EMO niesom a ani nepočuvam hudbu ako emo ale aspoň ich neodcudzujem. Poznam ľudí ktorý su emo a nie nerežu si žily. Nechcu sa zabiť. Podľa mňa su oveľa lepši než vy ostatný. Neporovnavajú nikoho z nikým majú len svoj štýl ktorí sa im páči. Vy sa tiež predsa obliekate ako vy chcete dávate sa strihať ako chcete vy. Väčšinou Emo ludia sú citlivejší než vy ostatny a vy ich este odcudzujete sa spamätajte. Emo niesú strateny ludia emo chce len viniknut lebo vy si ich nevsimate leb kritizujete ich vzhlad.

anno 2007

Emoje take trapne.Toto ich obliekanie a poprepichovane pery.Sice ja mam 16 mam 12mm tunel:D ale nesom emo.Proste ich nechapem,ta ich filozofia,ze nikto ma nema rad,a sa odjeb..em a podrezem si zili.Trapery proste.Odporucam rodicom aby kus podrzubli do deti ktore su akoze EMO.

bebe1

nie polievocka .... ja som to pochopila takto ... ved pubertaci su zavislí" na rodicovských penazenkach proste este na seba nerobia... brigady a privyrobenia nerata :) inak ... nejak sa nam to rozrastlo .. :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

EMO - Fórum - ZDRAVIE.sk