Sprchovaci gel PORADTE!!!!!!

meili

Janka, presne ten som si kupila, tak som rada ze aj spatne si napisala, ze je dobry;-))) Mne sa velmi paci jeho vona. Dakujem za nazor.

melissa

odskočila som si na priepustku domov z nemocnice- teším sa, že tvoj problém je vyriešený! Inak- dobrý výber.Spoliehaj sa vždy výlučne na seba, svoje pocity a potreby pri kúpe čohokoľvek-kozmetiky, oblečenia! Každý sme individualita.Pekný deň

meili

Melissa, plne s tebou suhlasim. Vedela som, ze nakoniec tak ci tak zavitam do drogerky a budem cuchat jeden za druhym;-) Skoncilo to nakoniec modrym Palmolive. Chcela som poradit najma co sa tyka kvality a intenzity vone. Zaverecne rozhodnutie som vsak spravila uz sama. Ale aj tak vam velmi dakujem za vsetky rady. V podstate ide len o sprchac, no zeny su zeny;-))) Prajem krasny vecer

melissa

no poviem to takto- každý sme iný, každý inak prijímame určité vône, každý človek je individualitou- niekto je romantik, niekto konzervatívny, niekto športovec- preto si každý musí tu svoju vôňu nájsť sám!!! Iné vône sú vhodné v lete, iné sa hodia na zimu- je to presne ako s parfémom. A je tu aj taká vec- každá pokaožka na to reaguje rôzne!
Je to na zvýraznenie tvojej osobnosti, tak si s tým daj trochu námahy. Spokjonosť musí byť na tvojej strane!
Je to rovnako - akoby niektor odporúčal dobrú knihu- ale tým, že ja detektívky nečítam- tak bohužiaľ, ja si ju neprečítam!

Lenush

jednoznacne Dove, nadherne vonia a pokozka je po nom naozaj hebka. vacsina parfumovanych sprchovacich gelov pokozku zbytocne vysusa

omg

dove ale ten co obsahuje olej a najradsej mam ten kakaovy strasne krasne vonia a hydratuje =) dove gel nema konkurenciu....

majka s

ja teraz pouzivam Johnson. a je to celkom dobry gel. ale rychlo sa spotim, lebo su neznestitelne horucavy. ale inak ako antiperspirant pouzivam Dove (momentalne zeleny so sviezou vonou).

meili

Diky velmi za rady, no z toho avonu by to mohlo byt fajn, len akurat ma stve prave to ze sa to neda ovonat a este ked ich je tam tolko druhov. Nahodou vyberiem zle...No nejak poriesim, dakujem este raz ;-))