Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

agaven

janosik to babo bude jej spia vajecniki ste oba poldny cela ovulacia je dobra poved jej nech pije čaj vola sa alchmilka ona sa precist boli tam caste zapali ste užasny obaja ptreto pisem tebe ten čaj nech zhana a ver never nech si da do sacku kojenecku košielku ssta jej ju požica di sačku a pod nou spi a do sacku obrazok babenka keb bede napravat podlavok očami tam bude kukat prepac bolo tam aj uhniezdene babo ale no nevislo neva .. sory že sa tu ti vam hrabe chces pomoct mam pisat dale

Ivka 1

Vypocty mozu pomoct iba tam, kde je v organizme zeny a muza vsetko v poriadku.
Ak existuju nejake zdravotne tazkosti a je uplne jedno,na ktorej strane alebo dokonca na obidvoch, ziadne vypocty nepomozu. Je potrebne riesit konkretne tazkosti bud operativnym zakrokom ak je
nevyhnutny alebo prirodnymi doplnkami vyzivy preliecit organizmus a doplnit
ziviny,ktore mu chybaju a az potom sa riadit vypoctami.

hopsala

Aj keby doktor Jonas vinsoval verse do studnicky, nejake percento zien by sponntanne otehotnelo a nejake nie .. presne ako teraz ked robi zazracne vypocty. Chapem, ze sa ludia chytaju kazdej sance, kludne to robte aj dalej .. ale uz vobec nechapem take zeny, co si nechaju robit vypocty kvoli pohlaviu dietata ...

jonasik

Peter a sylva pozri spät komu vypocet pomohol a komu nie,tupi ste akurat tak vy.Oci vam asi nikto neotvori to je ale vas problem. Pripajam par prispvekov z poslednych 2 stran, dalej ani radsej nejdem:

Ahojte aj mi sa snažíme už dva roky a nedarí sa nám.Máme aj výpočet od doktora Jonáša a nič.Boli sme aj na vyšetreniach.Poradte mi čo mám robiť ďalej.Ďakujem

So zenou pokusame o bábatko dlho,sme zdravi,aj sme mali vypocet od jonasa a stale nic,tiez som uz skeptický.Neviem ci pozdiadat o dalsí výpocet ci co teraz.

Ahojte baby.Uz dlhsiu dobu sa snazime mat babo,ale nadari sa nam aj Dr.Jonasa sme skusili a nepomohlo aj partner bol na vysetrenie jeho spermie su v poriadku ja som bola tiez na zakladnom vysetreni a som o.k tak teraz chodim k jednej liecitelke tak uvidime.Dufam sa to podari

Neverte tomu - dala som si urobit u Dr.vypocet 3x ale aj tak som neotehotnela :((((

Okrem toho IQ mam 150 a bohate mi to staci na to aby som sa takto nenechal odrbkat.

palia

Ahojte som tu nová a tiež som počula o Dr Jonášovi len chváli u môjho muža v rodine majú s ním dobrú skúsenosť tiež im povedal pohlavie dieťatka a aj sa tak stalo. My by sme ho chceli navštíviť najbližšej dobe len nevieme koľko sa platí u neho!? Ak niektorá viete prosím napíšte mi. A k tomu pokrytcovi keď neveríš tak never ani ja som neverila ale posledná kvapka pretiekla a posledná šanca pre ženy ako som ja je asi on aby mne a môjmu mužovi pomohol. Lekári si už nevedia rady tak nič iné nezostáva spýtať sa iného odborníka! Ďakujem vám všetkým čo mi odpíšete!!!!

peter a sylvika

Reagujem na prispevok od jonasika ty TUPANA sprosta tupa ak ta to nebavi tak to nečitaj a neodhovaraj niekoho od niečoho čo NEMALO ludom už pomohlo a ked sa budeš nudit tak si radšej skus urobit test IQ ak neake maš lebo keby si mal alebo mala tak sem taku somarinu nenapišeš,a nezneprijemnuj diskusiu astatnym ludom DAKUJEM,

jonásik

nemáte kam prachy pchat necítate ze to vobec nefunguje. naivky....... niekto sa dobre nabaluje a vy sprosté cvakáte. posli mne na úcet ja ti vypocítam co chces.

sestricka858

dobry den bola by som vam velmi povdacna keby ste mi poslali na mail:sestricka858@azet.sk kontakt na doktora Jonasa.a chcem sa spyat plati to aj pre zeny ktore este nemaju deti?a co vsetko vie vlastne vypocitat?dakujem.Petra