Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

slunicko 1

Ahojte aj mi sa snažíme už dva roky a nedarí sa nám.Máme aj výpočet od doktora Jonáša a nič.Boli sme aj na vyšetreniach.Poradte mi čo mám robiť ďalej.Ďakujem

lorin

PRE MUCINKU 222222
neboj ak ti to alebo mužovi nevadí robte to aj cez mrchu. Nám sa to tak podarilo a dokonca 2x.

ema

Poznám ten pocit - túžiť a nemať vlastné dieťa. Ale po 4 rokoch som zažila aj ten krásny ....Nám výpočet pána Jonáša pomohol. Zosúladili sme spolu s lekárom jeho výpočet a ovulačné cykly. Len jeden termín sa nám prekrýval a vtedy to vyšlo.Dnes máme 12 ročného syna a 9 ročnú dcéru. Dnes viem aj to, že problém nemať dieťa vystriedalo množstvo iných...

mucinka222222

caute baby,som tu nova a chcem sa opytat,s muzom sa nam nedari 4roky a teraz sme skusali podla jonasa,ale problem je v tom,ze 25.1.som mala mat mrchu,26.1.sme mali termin odjonasa a doteraz sommenzes nedostala.mate s tymto niekto skusenost?

fiiifa

Setka, poznam osobne dvoch mužov, čo mali pomale spermie a maju krasne detičky. Z toho jednemu lekar povedal, že nikdy nebude mať deti. Má jedného syna a dve dcéry (zaručene jeho - podoba :D )

Ivka 1

Pri tazkostiach s otehotnenim pomahaju prirodne produkty, ci uz je pricina na
strane partnerky alebo partnera. Vo vacsine pripadov staci doplnit do organizmu chybajuce vitaminy, mineralne latky a stopove prvky. Je chvalyhodne,ze
si uz davaju vysetrenia robit aj pani a
nenechavaju to len na pleciach partneriek. Velakrat sa riesila partnerka a chyba bola u partnera. Tam
sa tiez osvedcili prirodne produkty.Davajte vsak pozor na produkty vyrabane sice z prirodnych zdrojov ale spracovane chemickou cestou. Obsahuju konzervacne latky a farbiva.Maju vedlajsie ucinky a nizku vstrebatelnost. Organizmus z nich dokaze zuzitkovat len 8 - 10 %.
Samozrejme ak sa to poisti este aj vypoctom kedy je najlepsie otehotniet,
uspech je este istejsi. Mozu vam pri tom pomoct aj ovulacne testy.

setka

nemohli by ste nam poradit ked manžel mal problem so spermiami mal ich pomale.Či mame skusit ten vypočet aj tak.

setka

Čaute my sme s toho už tirž zufali.Mame za sebou 2krat neuspešne umele oplodnenie tak sa chceme spytat na dr. Jonaša ako to je s tym vypočtom a kde mame pisat alebo volat ked by sme to chceli skusit.Diky