Kvalita spermii

tzžzžu

Ano su rovnako silne a kvalitne aj ked to robite kazdy den ...My sme isli aj denne dva -tri krat po sebe dva dni potom va dni pauza a znova tri dni po sebe viac krat za den a otehotnela som hned

Peto T

sendy3: Kvalitu spermií, ako aj niektoré ďalšie parametre plodnosti, priaznivo ovplyvňujú aj vyššie dávky vitamínu C. Využíva sa to aj v plemenníctve (veter.), len ľudskí lekári na to zabúdajú.

Skúste postupne zvyšovať aj na 2-3g (3000mg) denne, len to treba rozdeliť do viacerých dávok počas dňa, najlepšie s každým jedlom. Po celý deň treba veľa piť, lebo céčko pôsobí diureticky.

Tieto dávky sú plošne bezpečné, ale nemusia byť vhodné pri poruchách obličiek, metabolizmu železa a medi.

Kvalitný prípravok by nemal obsahovať umelé farbivá, príchute, konzervanty. Dobrou formou je napr. práškový askorbát vápnika, ktorý sa dá primiešať do obľúbeného nápoja a postupne popíjať - tým sa zabezpečí postupný príjem po celý deň, ako aj pitný režim. Objednať sa dá napr. cez damiana (-odkaz odstránený-)

sima sos

...ahoj ludkovia ak mate akekolvek zdravotne problemy tak ma kontaktujte! Spolupracujem s lekarmi a mame kvalitne produkty, ktore pomahaju tam kde bezna medicina uz skoncila.

AdamKrt

Ako som niekde cital, tak denne sa vytvori cca 70 milionov spermii. V jednom ejakulate je ich cez 200 milionov. Spermia vraj dozrieva cca 70-84 dmi. Ked to zoberieme cisto matematicky, tak pri castej ejakulacii bude vydaj vacsi ako prijem, cize spermii bude v ejakulate dost malo. Ak sa k tomu pripocita este to, ze kolko trva dozrievanie spermii, tak pri pravidelnom a castom ejakulovani je mozne, ze tie dozrete su uz podpultovy tovar :)

stanča

Pokúšame sa z manželom o dieťatko už skoro 5rokov.Ma pomalšie spermie.Máte skúsenosti z užívaním Profertilu?Prosím poradte mi čo mám ešte vyskúšať,som ochotná obetovať všeličo.U lekára máme všetky výsledky dobre,vraj músíme len čakať.Pa

jaris

Chcem sa informovať na tému kvalita spermií. Obidvaja s priateľom berieme antidepresíva, prieteľ navyše aj lieky na zmiernenie tetánie. Bojím sa preto toho, ak by došlo k oplodneniu, bábätko by určite nebolo zdravé. Viem, že liečbu by som po prípadnom otehotnení musela prerušiť práve ja, ale zaujíma ma, že ak priateľ, ktorý užíva lieky na depresiu a tetániu, je schopný splodiť zdravé dieťa. Jaris

janulec

evusa - vela semena- kazdy vzdelany clovek vie, ze spermie tvoria len 2 az 5 percent semena. Preto sa jeho vzhlad nezmeni ani ked je chlap po vazektomii...lucinka28 len aby tomu tvojmu neliezlo na nervy, ze to s tebou musi robit furt na tvoj povel. Keby som chcela mat dieta, uzivala by som si nechraneneho sexu a tesila sa z neho. Nerobila by som z toho horor.