Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť brucha

Príspevok v téme: Bolesť brucha
lauuura

Dcera /10/ sa niekolko mesiacov sťažuje na bolesťi v brušku, / v celom/ niekedy ráno, niekedy po jedle, len krátko. Pripisovalo sa to nervozite zo školy. Vyšetrenia moču sú v poriadku. Ani doktorka sa nad tým nezamyslela. Iná lekárka to pripisuje možným hlístom, na vyšetrenie ju ešte neposlala. Má niekto s tým skusenosti? Ďakujem

tamara37

odporucam popytat v lekarnach alebo si objednat cez internet brainway.sk Gastrokit. Su to take prirodne kapsule, my sme ich objavili minuly rok a nasa 12-rocna dcera, ktroa ma citlivejsi zaludok, ich uziva pri bolesti brucha, krcoch, vracani a mame ich odskusane aj na hnacku. Zaberaju rychlo a funguju ako ako cierne uhlie a prebiotika zaroven.

Unicorn2369

Ahojte,mam 13 rokov a vcera sme sa vratili z trojdnovej dovolenky z madarska kupali sme sa tam dva dni a od vcera vecera mam chvile ked ma pobolieva brucho....co mam robit ? Je to z tej vody ? Alebo su to priznaky toho ze som bola inde a bola tam ina strava a iny vzduch.Poradte mi za ochotu vam budem vdacna :)

Hana998

Ja som davala dcerke od 4 mesiacov ako zacala mat problem s kolikov, bolestami bruska a hnackami BioLac Baby? velmi jej pomohol

kaylicka14

Ahoj mam 13 rokov a brucho ma boli uz 3dni a vzdy ked idem na kone brucho ma prestane boliet ale ked pridem domov tak znovu ma boli mozete mi prosim poradit ako sa toho zbavit

anonym097

Dobry vecer mohla by som sa vas spytat ze ci by ste mi poradili co mam robit ked ma boli lava strana podbruska. Dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.