PRECO ?

tesorino

ja som to tiez niekedy moc nemusela ale postupne mi to vadilo menej a menej ale mojmu manzelovi sa to paci a som stastna ked mame pekny a spokojny sex a odzrkadli sa to aj na vztahu.

zuzka222

jarna-mne sa nehnusí jeho penis praveže ako som pisala niekedy dostanem väčšiu chut na jeho penis a oralne ho uspokojiť...ja mam 21

jarna

baby, ale preco sa vam oral vlastne hnusi?? ved penis je jedna z najkrajsich casti tela cloveka, ktoreho milujete..?!! ved je to uzasne, ze ho mozeme takto potesit :-) neviem, kolko mate rokov, ale nemyslim, ze je to vecou skusenosti.. Volumka, to co ti povedal priatel nebolo prijemnem, ale skus to a uvidis, ze si to zamilujes rovnako ako Tvoj priatel :)

meili

Volumka, tak to by som ho asi zabila! To uz len to, ze ti to povedal, akoby porovnaval. To obdivujem, ze si mu ho v tu chvilu neodkusla :-)) Do certa aj s chlapmi...

Volumka

zuzka222: Ja mám teda akosi opačný problém, nie že by som proti orálu niečo mala, ale jednoducho mu to tak rada nerobím a on si to zas vyžaduje. Neviem, no asi som z toho dostala takú nechuť vtedy, keď mi raz opísal ako ho dávnejšie jedna pekne spravila. Hnusí sa mi tá predstava a niekedy sa priam bojím, či ma neporovnáva... jednoducho ak vám partner povedal o svojich ex, tak to fakt nie je bohviečo... :(

zuzka222

jarna- ako on sa urobí ked mu to robim ustami ale vystrieka sa inde..a mne do ust ? ee..tak to by som nezniesla..

zuzka222

dik meili - ma rad sex...nehovorim ze nema...ale ten oral zas ja mam rada robit..nie do konca az ..ale ked to tak nechce...hmmm..aj ked niekedy normalne ja dostanem chut mu ho..ale ked si pomyslim ze ho to neako nerajcuje vzdy..tak ma prejde chut...povedal mi ,že len niekedy ma na to chut..no,uvidime..