PRECO ?

meili

Netrap sa tym, tak ma jednoducho ine chute a paci sa mu ina forma sexu. Rozhodne si nerob vycitky ze nieco robis zle. Tak robte to co sa paci obom, a ten oral mu rob len vtedy, ak bude ocividne chciet.

zuzka222

meili- nie nezahryzla som mu donho ani nic podobne,a takisto aj menim tempo,aj kruzivo to robim,aj ze mu drzim pri koreni a ocmulavam alebo hybem aj rukou aj ustami..vseliak...ale ako vravim viem ho urobiť aj pusou..len nerozumiem preco to tak povedal,ze sa nejde za tym zosaliet...sex vidno kedy chce ze mu chyba ale toto odomna nevyzaduje...nechapem..

meili

No ako vidim, 100 ludi, 100 chuti. Envy, ja som za rovnopravne partnerstvo v kazdom smere, nechcem byt na teba sprosta, ani nic ine, no podla mna by si mala zistit dovod, preco sa mu to tak protivi ti robit. A zase vydierat ho sposobom: kym ty mne nespravis, tak ani ja, mi pride trochu dehonestujuce. Vsetko je o otvorenych rozhovoroch. Rozpravajte sa o sexe, povedz mu, po com tuzis. Ja myslim ze ked mu na tebe zalezi, bude len v jeho zaujme urobit ta stastnou. Drzim palce ;-)

envy

ja mam zasa opacny problem...mojmu priatelovi robim oral skoro vzdy, ale on ne za pol roka asi len trikrat, nechapem, hygienu dodrziavam, a uz ma nebavi byt jedinozu, co robi oral..uz vazne uvazujem nad tym, ze mu poviem nabuduce "nie"..ale to nie je riesenie..poradite mi, ako byt ta, co oral aj dostane, nielen spravi??

meili

Nestava sa to sice casto, ale vynimka potvrdzuje pravidlo. Mozno ma mindrak, ze ci ti chuti, mozno nejake vycitky. Nepodarilo sa ti ho nahodou parkrat zahryznut?;-) Skusala si mu to robit aj inym sposobom, ako len monotonny pochyb hlavou sem-tam hore dole? Mozno je mu len blbe ti hovorit, ako by si mu to mala urobit. Skuste sa otvorene porozpravat, alebo ho prekvap novou technikou.