KOZNY PROBLEM- poradi mi niekto?

Príspevok v téme: KOZNY PROBLEM- poradi mi niekto?
alfa

Asi pred mesiacom som mala nejaku hroznu alergiu. Mala som krk a dekold cely cerveny, suchy a supinaty a hrozne to stipalo a svrbelo,neskor aj mokvalo. Potom sa to rozsirilo aj na tvar a okolo oci a tvar mi cela spuchla. Nasadili mi stereoidy a zmizlo to. Teraz sa mi zacali objavovat na kozi v oblasti slabin, na pohlavnych organoch, pod pazuchami, v pupku a okolo, na vnutornej strane laktov a medzi prstami na rukach cervene zapalene flaky, koza sa supe a mierne to svrbi. A okolo su male vyrazticky. Neviem co to moze byt, ale na Vase rady som si nakupila pripravky vhodne na liecenie koze. A to MSM, KOLOIDNE STRIEBRO, KOKOSOVY OLEJ, TEKUTE Ecko, ALOE VERA (dzus) TEA TREE OIL, GRAPEFRUID...A teraz by som potrebovala radu, co to moze byt na tej kozi, a ako mam skombinovat tieto pripravky aby som to nejak neprehnala. Za prispevky velmi pekne dakujem.

alfa

Este mam jednu otazku, ak mi viete niekto poradit. Keby som chcela k tej ocistnej kure, teda k aloe, chlorelle a mlademu jacmenu pridat este candimin, co by sa stalo? Prejavy tej ocisty su dost silne, trochu sa toho bojim. Ten candimin by tie prejavy nestlmil? Mam po celom tele vyrazky, vsetko ma svrbi a exemy sa zhorsili. Ale co ma najviac trapi ze mi to postihlo aj tvar a oci. Candimin by nepomohol?

RNG

Pozor s tym cesnakovym olejom. Mnoho ludi ma na alicin kozne reakcie. A nie je dobre ho brat spolu s probiotikami, lebo je antibakterialny

alfa

Neberiem vsetko co som na zaciatku napisala. Nakombinovala som to takto. Rano na lacno si dam aloe, chlorellu a mlady jacmen. A este koloidne striebro. Pred obedom zase chlorellu jacmen a aloe. Pocas jedla acidophilus,cesnakovy olej a vitamin C. A vecer aloe, chlorelu, jacmen a koloidne st. Popritom drzim protiplesnovu dietu a robim klistyry a vela pijem. Neviem ci je to takto dobre, ale uz sa zacinam asi detoxikovat, lebo sa mi deru na kozu nove svrblave a cervene miesta. Aj na ociach, toho sa dost bojim. A exemy su niekedy lepsie, niekedy horsie. Ale dobre nie.

Ivka 1

Myslím si tiež,že je toho priveľa ale
správnou kombináciou a nie všetko naraz.
Organizmus si vyberie,čo potrebuje.

RNG

Doplnky vyzivy su len vytazky z potravin a bylin.
Kto sa chce dostat zo zdravotnych problemov, musi pocuvat na rady lekarov, co sa s tym zaoberaju.
Komu sa to nepaci, moze trpet dalej.
A grapefruit= citrus paradisi sa pise s "t".
Upozornenie na stavu z grapefruitu (s primesou horkych latok z bielej duziny) by malo byt v kazdej lekarni, lebo mnoho farmaceutik mozno predavkovat, ked sa zapijaju stavou z grapefruitu.
GSE/citricidal ale obsahuju tychto latok velmi malo, takze odporucenych par kvapiek tuto reakciu nevyvolava.

Pito2, aka je cena zdravia a kvality zivota. to je tiez platna otazka v tomto fore ?
Samozrejme, ze doplnky stoja peniaze. Ved su to casto vzacne extrakty a koncentraty z prirody. Zadarmo dnes nie je nic.Nezijes v socializme.

pito 2

Tolko doplnkou ???MSM, KOLOIDNE STRIEBRO, KOKOSOVY OLEJ, TEKUTE Ecko, ALOE VERA (dzus) TEA TREE OIL, GRAPEFRUID...Na cistenie pecene som viackrat spomenul 1/2 davku protokolu dr. Berksona. Plny protokol:
900 mg sylimarin(z ostropestreca=bodliaku marianskeho)
600 mg alfa lipoicka kyselina
400 mcg selenu(selenove kvasnice)..Cajovnikovy olej je essential olej..
Z toho zblne celý tvoj organizmuys. ESTE PREHLTNI PAPIER A NAPIS ORGANIZMU, CO NA CO JE ABY VEDEL KAM TO POSLAT. LUDIA NEBLBNITE. a co to vsetko stálo ?