KOZNY PROBLEM- poradi mi niekto?

Príspevok v téme: KOZNY PROBLEM- poradi mi niekto?
alfa

Asi pred mesiacom som mala nejaku hroznu alergiu. Mala som krk a dekold cely cerveny, suchy a supinaty a hrozne to stipalo a svrbelo,neskor aj mokvalo. Potom sa to rozsirilo aj na tvar a okolo oci a tvar mi cela spuchla. Nasadili mi stereoidy a zmizlo to. Teraz sa mi zacali objavovat na kozi v oblasti slabin, na pohlavnych organoch, pod pazuchami, v pupku a okolo, na vnutornej strane laktov a medzi prstami na rukach cervene zapalene flaky, koza sa supe a mierne to svrbi. A okolo su male vyrazticky. Neviem co to moze byt, ale na Vase rady som si nakupila pripravky vhodne na liecenie koze. A to MSM, KOLOIDNE STRIEBRO, KOKOSOVY OLEJ, TEKUTE Ecko, ALOE VERA (dzus) TEA TREE OIL, GRAPEFRUID...A teraz by som potrebovala radu, co to moze byt na tej kozi, a ako mam skombinovat tieto pripravky aby som to nejak neprehnala. Za prispevky velmi pekne dakujem.

Ivka 1

Alfa začala si piť aloe,zahájila si tak
detoxikačný proces ale vzhľadom k malému
množstvu tekutín,ktoré si doteraz vypila,
telo sa začalo zbavovať škodlivín cez kožu. Skutočne vypi okrem polievky,kávy
najmenej 3 l tekutín denne. Pripájam liečebnú kúru vodou. Skús vyskúšať aj toto:
Prekvapujúce! Ale pravdivé! 6 pohárov vody (1,5 l). Bez výdavkov na lieky, tabletky, injekcie, diagnózy, na honoráre lekárom, atď. iba pitím čistej vody a meditáciou sa vyliečia nasledujúce choroby. Pozrime sa na zoznam chorôb, ktoré sú liečené touto terapiou - pitím čistej vody.
1. Bolesť hlavy
2. Krvný tlak (vysoký krvný tlak)
3. Anémia
4. Rheumatism (bolesť v kĺboch, svaloch)
5. Progresívna paralýza
6. Obezita
7. Artérioskleróza (vápenatie tepien)
8. Zápal vedľajších nosných dutín
9. Tachykardia (zrýchlenie srdcovej činnosti
10. Závrat
11. Kašeľ
12. Astma
13. Zápal priedušiek
14. Tuberkulóza
15. Meningitída (zápal mozgových blán)
16. Obličkové kamene
17. Urogenitálne choroby
18. Prekyslenie, kyslosť (acidita)
19. Gastroenteritída
20. Úplavica
21. Rectal Piodapes
22. Zápcha
23. Hostorthobics
24. Cukrovka
25. Očné choroby
26. Očné krvácanie, zápal oka
27. Nepravidelná menštruácia
28. Leukémia
29. Rakovina maternice
30. Rakovina prsníka
31. Zápal hrdla

Ako robiť túto terapiu?
1. Zavčasu ráno, hneď ako vstanete z postele (dokonca bez toho, aby ste si umyli zuby) vypite 1,5 litra vody (5 - 6 pohárov). Spoznajte to, čo naši indickí predkovia nazvali ako "Uša Pána Čikitsa". Umyte si potom tvár a sadnite si k meditácii.
2. Tu je veľmi dôležité poznamenať, že nič iné - žiadne iné nápoje ani žiadne tuhé jedlo - by sa nemalo jesť 1 hodinu pred a po vypití 1,5 litra vody
3. Ak je treba, môže byť použitá aj varená a filtrovaná voda

Je možné vypiť naraz 1,5 litra vody?
Na začiatku sa môže zdať obtiažne vypiť naraz 1,5 litra vody, ale dá sa na to postupne zvyknúť. Zo začiatku môžete vypiť najskôr 4 poháre a zvyšok asi po dvoch minútach. Možno zistíte, že potrebujete ísť močiť 2 - 3 krát za hodinu, ale po čase sa to stane normálne. Výskumom a skúsenosťami je odsledované, že touto terapiou sa vyliečia počas zaznamenaných dní nasledovné choroby:

- zápcha 1 deň
- kyslosť 2 dni
- cukrovka 7 dní
- tlak krvi a vysoký krvný tlak 4 týždne
- rakovina 4 týždne
- tuberkulóza 3 mesiace

Poznámka:
Doporučuje sa, aby ľudia, ktorí trpia na artériosklerózu, alebo reumu túto terapiu praktizovali 3x denne, t.j. ráno, napoludnie a večer, 1 hodinu pred jedlom - počas jedného týždňa a potom 2x denne až do vyliečenia choroby.

Ako pomáha voda?
Pitie obyčajnej pitnej vody správnym spôsobom čistí ľudské telo. Účinnejšie prečisťuje hrubé črevo, aby vytváralo novú čerstvú krv, čo je známe z lekárskych termínov ako Haemotopaises. Je nepopierateľný fakt, že slizotvorné záhyby hrubého a tenkého čreva sú touto metódou aktivované práve tak ako teória, že nová čerstvá krv sa tvorí pomocou slizotvorných záhybov. Ak je hrubé črevo vyčistené, potom sa výživa z potravy prijímanej niekoľko krát denne absorbuje a činnosťou slizotvorných záhybov sa premení na čerstvú krv. Krv je najdôležitejšia pri liečbe chorôb a obnove zdravia a preto by sa táto voda mala piť v pravidelných intervaloch. Vážne vás žiadame, aby hore opísaná metóda bola starostlivo prečítaná a vyskúšaná. Prosíme vás, rozšírte túto správu medzi ostatných jogínov, priateľov, známych a blízkych - je to veľká služba ľudstvu.

Všetko najlepšie a pevné zdravie
Niranjan Kumar Šarma, CSc.
Ústav pre výskum plazmy

RNG

Grapefruitova stava je nevhodna pri alergiach, vsetky citrusove zvysuju alergicke reakcie(okysluju telo).
Dobra je jablcna alebo jablka na cistenie tela a rozne zeleninove stavy(mrkvova, celerova,cviklova),, tym myslim nie z konzervy, ale cerstvo odstavene zo surovej zeleniny.
A hodne vody!
Probiotika neber spolu s koloidnym striebrom, medzi nimi musi byt pauza aspon 3-4 hodiny, inac koloidne striebro znici probiotika.
Na alergie je dobry vitamin C, quercitin(2x400 mg) a aloe(99.3%, cista stava)

agina

Ja sa kokosovym olejom natieram vzdy pred spanim.Skus sa cela ponatierat, chvilu pockaj az sa ti to vpije do pokozky a potom sa oblec.Drzim palce, aby si sa cim skor tej pliagy zbavila.