Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo mu vzali nádej?

analyn

llek, dakujem, uz davno som to pochopila, ten lekar bol tiez z toho sokovany, ked pochopil, ze ona nevedela.....proste bola to situacia na zabitie.... aj teraz, ked potrebuju, tak idem, su to dobri ludia, obaja, pomaham dobrovolne, len vtedy to bol proste sok, to nie su pre mna neznami ludia, pozname sa uz dlho.

hanka9

Spetka5- nevies okolo veci nic (inak by si sa nepytala)a ukvapene, nezmyselne a neodovodnene sa obuvas do lekarov, inzultujes ich a pouzivas invektivy. Prepac,ale takto sa sprava svina.

llek

Analyn, nikdy nesud druhych ked nieco urobia. Sama nevies ako by si sa ty v takej situacii zachovala. Je lahke sudit inych, tazke je sam v tazkych situacich byt. V takych situacich je niekedy tazke povedat,ze co je spravne. Je to relativne. Zalezi, na ktorej strane sa nachadzas. Ja som casto pri ludoch v tazkych situaciach a nikdy ich nesudim za to, ako konaju. A urcite, aj ked nie vzdy vnutorne suhlasim, nenazvala by som ich svinami. Ked clovek vie, ze jeho blizky ma nejaky tumor v mozgu, je to pre neho tazka situacia, nikto nema pravo ho nazvat svinou, nech uz by robil cokolvek. Respekt, pokora, ucta, to bude platit vzdy

taktiez

no tie enzymi su urcite super vec, ale RNG by mohol konecne raz napisat konkretny enzym a davkovanie. enzymov je velmi vela a laik proste nevie...
a mimochodom, je vysoko nemiestne urazat tu RNG, ktory pomohol nezistne uz tolkym ludom.. urcite viac ako lekari

analyn

Svina bolo najkrajsie slovo, co som pouzila na jedneho stareho pana. Zijeme v zahranici, on ma poprosil ist tlmocit do nemocnice jeho zene, nebolo to po prvy krat. Ona bola vtedy asi 6 mesiacov po porazke, mala spraveny cerstvy MRI, a objednali ju do uplne inej nemocnice, ze sa to tyka nohy, na ktorej ma trvale nasledky po porazke. A az v nemocnici priamo od dotycneho doktora som sa dozvedela, ze ona ma utvar na mozgu, ktory sa neda odoperovat. Problem bol v tom, ze aj ona sa to dozvedela priamo tam! Jej manzel to vedel. Ona sa mi tam zosypala, ale nakoniec som to zvladla s odrenymi usami. Svina bolo naozaj to najkrajsie slovo, co som mu potom povedala, samozrejme tak, aby to jeho zena nepocula. A vtedy sa mi priznal, ze on by to nezvladol, proste preto tento problem vyriesil takto. Dufam, ze uz nic podobne nezazijem.

RNG

Rozne nefunkcne tkaniva sa v tele vytvaraju ako nasledok roznych zamoreni. Tam patria aj tumory a nadory,a ine, kdekolvek v tele.
A precistovanie tela sa robi enzymaticky, absorbcne a chelacne Naviac existuju rozne latky v prirode, dnes na trhu ako potravinove doplnky, ktore su silne citotoxicke, tj selektivne zabijaju rakovinne bunky. Dalsia moznost je alkalizacia rakovinnych buniek, ktore vediaexistovat len v kyslomrezime, tj alkalizacia ich zabije. Najucinnejsi alkalizator je chlorid cezia..

Na osobne urazky nereagujem.
Toto je forum ZDRAVIE, a nie taxidermia.
A ja sem uvadzam rady lekarov, co maju uspechy liecenim inymi prostriedkami, nez monopolna medicina, ktora tychto umlcuje,prenasleduje ba dokonca aj sudi.

llek

Napriek tomu si myslim, ze zufalo sa da vykrikovat aj bez toho ze napisem ze lekari su svine len preto, ze ti oznamili pravdu. Toto nie je jedina situacia, ktora ma utvrdzuje, ze kde nie je vzajomna ucta, respekt, slusnost a respektovanie urcitych pravidiel, tam nemozno ocakavat dobre fungujucu spolocnost.

analyn

llek- tak to vsetky krajiny vo svete vyzeraju rovnako? Ucitel da zlu znamku ziakovi, ktory sa "zabudol" nieco naucit, pravnik niekomu vyhra pripad ale druhemu nie, no a doktori su na tom hadam najhorsie- ak povedia pravdu pacientovi je zle, ak nie, este horsie. Vsade vo svete. Je to v ludoch, nie v krajine povodu. Nadpis v tejto teme je vlastne vykrik do tmy, zufalstvo, bezmocnost......

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo mu vzali nádej? - Fórum - ZDRAVIE.sk