Svrbenie posvy

3366

V lekárni je dostať kúpiť irigátor (nádobka)na výplach pochvy , k tomu si teba dokúpiť prášok na výplach. Je to uplne neškodne. Mala som tie isté problémy a toto mi pomohlo.

RNG

Co tak dobra probioticka zmes, brat pravidelne aspon raz do tyzdna. To zvysi imunitu voci vselicomu, vcitane tychto problemov.

kwetus

asi rok mam cytologiu 2 pred mesiacom som bola na preventyvke a cytologiu mam 3 jeden gynekolog mi povedal ked som si volala o vysledky ze musim do nemocnice na zakrok a dnes moj gynekolog my dal len lieky do posvy a kontrolu cytologie az v septembry.dozvedela som sa ze 3 uz nieje dobra riesenie mojho gynekologa je spravne?prosim prosim poradte

kalenocka

ja to mám už pekne dávno vždy po preliečeni čipkami na vkladanie a canesten maste ma to prejde ale hneď pri alebo po menzese se to objaví znovu som z toho zúfalá moja lekárka mi predpisala už nekonečne vela liekov a nič

lea

tie cipky Fytofontana su fakt dobre, zaberaju najma preventivne. odporucila mi ich uz davnejsie lekarka a som s nimi spokojna

sisik

Toto som mala presne pred mesiacom z kupka v blave na pasienkoch. a mam to stale aj u lekarky som bola, najprv som si kupila Canesten, NEDOPORUCUJEM, uplne ma to vyzralo a mam tam ranky. skusam repik, masticky od lekary, zatial mi nic nezabera, aj cipky mi dala :((( a nic, na bud.tyzden idem na kotrolu. som zvedava, Odporucam ist hned k lekarke, neliec si to sama

vierka

je na to dobry krem Canesten. Dostanes ho kupit v lekarni bez predpisu. Pouzivaj podla navodu a ak to neprejde tak k lekarovi.