Moja baba ma 14 a asi je tehotna:(((

nani

ako podla mna je tehotna, lebo pochybujem ci by 14rocna holka mala pravidelny cyklus.ako ste sa mohli len na toto spoliehat, to je maximalna nezodpovednost...sak nemuseli ste hned durexy za 80sk kupit.ale nic sa neda robit stalo sa to uz.je to trestny cin a ak sa nemylim, mozno hej, budes stihany na slobode, spravil si trestny cin.jednoznacne ste nemali tak dlho cakat.nam sa raz praskol kondom a to som mala 3 dni po kramoch a pre istotu som sla po postinor..stalo sa co sa stalo, ale je to len kvoli vasej nezodpovednosti

mia

Ajojky a ma pravydelny ciklus?byva 28 dnovi cyklus a počita sa tak že maš po poslednom dni hneť plodne dni...a od toho dna si odpočitaš 28 dni keby to mala dostať znova...a v polovici ma potom je 38 dnovi cilus...ale kedže ste to robili po dvoch tyzdnoch ked mala krami(menzes)tak je asi v tom išla by som na tvojom miest ekupiť tehotensyk test a potom skočila k lekarovi a ialš by som na potrat na jej mietse ale kedže ma len 14 tak to je riziko...takže ak niečo nove tak daj vedieť drzim palčeky

jaroslav aniel

no ak by aj bola v tom, tak sa o dietatko budete musiet postarat. prajem vela stastia aby sa narodilo zdrave.

kavenka

ale na čo mu je tehotenský test ked jeden kondom je pre nho drahý...ale aj ja si myslím že je v tom..no smola

lepenka

no co uz stalo...zato mu nemusite tu vsetci nadavat...v kazdom pripade zato mozu obaja a nie len on..a prosil vas o radu nie o urazky...to ze mala plodne dni ti uz povedali...tak urcite skocte kupit ten tehotensky test a potom vyhladajte lekara...je pravda ze ste zacali velmi skoro a ze ak ta jej rodicia obvinia mozes skoncit vo vazeni..tak snad je to len plany poplach a ak chcete sexualne zit tak urcite pouzivajte ochranu aj keby stala neviem kolko...drzim prsteky...daj potom vediet...

magdaaa

Modlit si sa mal zacat predtym, nez si ho do nej strcil. Ste z nejakej ciganskej osady, ci co? Pojdes do basy, hlupak. Hon si ho sam, ty vol.