Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potrebujem poradit ohladne drog

dwrugo

to ci treba hladat odbornu pomoc alebo nie je u kazdeho ine,, ja som snupala, a prestala som sama, kamartka si pichala a prestala sama, sused si pichal a bol jeden rok na odvykacej kure...u kazdeho je to velmi individualne ci a ako sa s toho dostane..

sedmikraska

Nechajte to na odbornikov, mozno aj psycholog by pomoholl, moj brat ide na pervitine a ani neviem ako sa ma, lebo sa snim nebavim, ale viem, ze ani len nechape preco by vobec prestat mal a mysli si, ze vsetci mu chcu zle.

mimina

Dakujem pekne za rady....a myslim,ze je teda na tom pervityne. A co myslite vsak sa z toho neda dostat inak ako liecenim??

mrtva vcela

kamarat bol na pervitine, a mal take, ze niekolko dni nemusel spat, no potom dolazal prespat aj tri dni v kuse a nevladal. vsimajte si aj gesta, ak stale nieco robi s rukami, nevie ich drzat v klude, rozprava od temy, alebo aj ci horsie vyslovuje (ako opily clovek)a aj tie zrenicky su dobre na zistenie. drzim palce, aby v tom drogy neboli

dwrugo

moze byt aj abstak od pervitinu,,ale mne sa zda ze je to skor heroin..ti spia posediacky!!! pozrite sa mu mila pani na zrenice..ak su ako spendlikova hlavicka je to heroin ak su rozsirene je to pervitin...uff, janka Ihr.???

bbb

poradim ti, heroin-clovek zaspava,je otapeny, ale tenm sa fajci alebo picha (nesnupe sa). pervitin-snupe sa, alebo picha..clovek je plny energie,,ale casto sa stane ze nespi aj niekolko dni,,v takom pripade je potom asi unaveny,,,alebo este je tu moznost aj kombinacie pervitin+heroin to ma vselijake ucinky...chvilu tak a chvilu tak..

ethela

Nechápem,čomu nerozumieš,drogy otupujú mysel a telo,sú návykové a škodlivé,preto nie sú povolené.Daj si do vyhladávanie tému "drogy a ich negatívny vplyv na organizmus a prelistuj si to tam..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.