Preparaty od Dr.Jonasa -Joalis

vodarka

skeptik - kolko nestastia a trapenia musi byt v tebe? ked si si dala tolko namahy s prezliekanim, hranim choroby co ta netrapi? ked uz niekam ides, tak si prestuduj o tom viac aby si nebola sklamana, nielen v tomto pripade, ale v celom zivote ... ked uz si tam isla prvy raz, cakala si, ze sibnutim carovneho putika sa vyriesia tvoje problemy? naco si tam vlastne bola, ked ani jeden preparat si neuzila? urcite "tie holograficke" preparaty by z teba spravili robota ;-)

skeptik

Nemyslela som si, že túto záležitosť vôbec niekde oznámim, ale to, že práve dnes som sa presvedčila o tom,že je podvodníčka ma vedie k tomu napísať Vám.

EAV a MUDr. Zdenka Vlachová
28.9 som bola u nej na základe dobrých referencií na diagnostike. Môj problém bolo zlé trávenie s ktorým si lekári nevedia poradiť a nájsť mi príčinu. P. Zdena Vlachová - výraz MUDr. si z pochopiteľných dôvodov odpustím - sa ma najskôr opýtala, čo ma k nej privádza a potom začala samotnú diagnostiku. Potvrdila mi všetky ťažkosti, čo som jej popísala, zistila problém s tenkým črevom (čo je ale jasné, keď niekoho nafukuje) no a od toho sa odvíjali ďalšie diagnózy: samozrejme porucha imunity, neznášanlivosť lepku, laktózy, ovocia, strukovín, koreňovej zeleniny, prítomnosť Herpes vírusu .... a všetky ďalšie logické závery, ak má niekto nefungujúce tenké črevo. Ešte mi našla nejakú Rickettsiu. Problém bol v tom, že už počas tohoto prvého vyšetrovania, som si všimla, že sondu prikladá ináč ak je odpoveď "áno" a ináč ak je odpoveď "nie". Aj som sa jej na to opýtala, ale vyhlásila, že sa mi to iba zdá. Akurát ja som už vedela dopredu ešte predtým než sa prístroj ozval, aký bude výsledok.... Bodku za mojimi podozrenia spravilo, keď mi z ovocia vyšlo, že môžem jesť kiwi. Na to jediné ovocie mám ale ťažkú alergiu. Aj som jej to hneď povedala a ona sa vrátila ku otestovaniu kiwi a čuduj sa - zrazu vyšlo, že ho nesmiem..........
Po vyšetrení som jej zaplatila 50,-- Eur za vyšetrenie a ďalších 55 za akože liečivé preparáty.
Cestou domov v aute mi to všetko začalo vŕtať v hlave, no a do druhého dňa ma napadlo, ako si veľmi jednoducho overiť, či je celý tento systém skutočne funkčný a účinný. Jednoducho som nechcela začať užívať preparáty s nejakou holografickou informáciou, ktorá by mi bohviečo mohla spôsobiť.
Takže som jej na druhý deň zavolala akože niekto iný a s iným problémom a objednala som sa na vyšetrenie. Termín som dostala až o šesť týždňov, čiže dnes. Troška som si upravila vlasy, silnejší mejkap a pri toľkých ľudoch, čo sa jej tam premelú, ma samozrejme nemohla spoznať.
Tentoraz som mala diagnózu kliešťa - Lymskú borelióziu, za posledný skoro rok niekoľko druhov antibiotík, plus som si vymyslela mykózy, chlamýdie, problém so srdcom a silné migrény.
Dúfala som, že mi potvrdí zistenia z predchádzajúceho vyšetrenia a že som teda našla konečne niekoho, kto mi pomôže. A čo myslíte, že sa dialo? Presne mi tá pani našla Borreliu, chlamydie, pliesňové ložiská, ochorenie srdca, záťaž antibiotikami, záťaž samozrejme pečene. V rozpore s prvým vyšetrením som mohla lepok, aj cukry, aj ovocie, strukoviny, zeleninu, po akýchkoľvek vírusoch ani stopy - ani po Herpese ani po Ricketsii. Proste zasa presne na mieru k diagnóze Lymská borelióza. Jej ako doktorke to nerobí problém takto si to pekne vyskladať.
Keď prišlo na platenie, som ju zastavila, povedala som jej ako sa volám, že som u nej už bola a ukázala som jej o 180 st. odlišný výstup z počítača s diagnózami, ktorý mi dala minule, že nech si ho porovná s tým dnešným. Vrátila som jej aj nedotknuté tzv. liečivé preparáty. A že nie, že ja jej zaplatím, ale že ona mi vráti všetky peniaze.
Milá pani zostala ako obarená, červená ako paprika a do posledného Eura mi všetky peniaze vyložila na stôl so slovami, že toto sa jej ešte nestalo. To verím, lebo určite som bola prvá, čo si dala tú námahu a išla som si overiť jednoduchým spôsobom svoje pochybnosti. Za tie vrátené peniaze mi to stálo, plus som neužívala niečo čo možno vôbec nie je liečivé, ale dokonca to môže byť škodlivé.
No a že má byť dnes večer v Reflexe ma naštartovalo toto napísať. Verím, že sú ľudia, ktorým akože pomohla, ale dnes je všeobecne známe, že niektoré potraviny - práve lepok a laktóza a tuky nadmerne zaťažujú organizmus, takže ich vylúčením z potravy sa mnohým automaticky uľaví a placebo efekt určite funguje tiež.
Strašne ma hnevá, ak niekto zneužíva ľudskú dôveru a v jej prípade aj lekárske znalosti na to aby z ľudí, z ktorých mnohí sú v zlej finančnej situácii, vytiahli do vlastného vrecka peniaze.

skeptik

Nemyslela som si, že túto záležitosť vôbec niekde oznámim, ale to, že práve dnes som sa presvedčila o tom,že je podvodníčka ma vedie k tomu napísať Vám.

EAV a MUDr. Zdenka Vlachová
28.9 som bola u nej na základe dobrých referencií na diagnostike. Môj problém bolo zlé trávenie s ktorým si lekári nevedia poradiť a nájsť mi príčinu. P. Zdena Vlachová - výraz MUDr. si z pochopiteľných dôvodov odpustím - sa ma najskôr opýtala, čo ma k nej privádza a potom začala samotnú diagnostiku. Potvrdila mi všetky ťažkosti, čo som jej popísala, zistila problém s tenkým črevom (čo je ale jasné, keď niekoho nafukuje) no a od toho sa odvíjali ďalšie diagnózy: samozrejme porucha imunity, neznášanlivosť lepku, laktózy, ovocia, strukovín, koreňovej zeleniny, prítomnosť Herpes vírusu .... a všetky ďalšie logické závery, ak má niekto nefungujúce tenké črevo. Ešte mi našla nejakú Rickettsiu. Problém bol v tom, že už počas tohoto prvého vyšetrovania, som si všimla, že sondu prikladá ináč ak je odpoveď "áno" a ináč ak je odpoveď "nie". Aj som sa jej na to opýtala, ale vyhlásila, že sa mi to iba zdá. Akurát ja som už vedela dopredu ešte predtým než sa prístroj ozval, aký bude výsledok.... Bodku za mojimi podozrenia spravilo, keď mi z ovocia vyšlo, že môžem jesť kiwi. Na to jediné ovocie mám ale ťažkú alergiu. Aj som jej to hneď povedala a ona sa vrátila ku otestovaniu kiwi a čuduj sa - zrazu vyšlo, že ho nesmiem..........
Po vyšetrení som jej zaplatila 50,-- Eur za vyšetrenie a ďalších 55 za akože liečivé preparáty.
Cestou domov v aute mi to všetko začalo vŕtať v hlave, no a do druhého dňa ma napadlo, ako si veľmi jednoducho overiť, či je celý tento systém skutočne funkčný a účinný. Jednoducho som nechcela začať užívať preparáty s nejakou holografickou informáciou, ktorá by mi bohviečo mohla spôsobiť.
Takže som jej na druhý deň zavolala akože niekto iný a s iným problémom a objednala som sa na vyšetrenie. Termín som dostala až o šesť týždňov, čiže dnes. Troška som si upravila vlasy, silnejší mejkap a pri toľkých ľudoch, čo sa jej tam premelú, ma samozrejme nemohla spoznať.
Tentoraz som mala diagnózu kliešťa - Lymskú borelióziu, za posledný skoro rok niekoľko druhov antibiotík, plus som si vymyslela mykózy, chlamýdie, problém so srdcom a silné migrény.
Dúfala som, že mi potvrdí zistenia z predchádzajúceho vyšetrenia a že som teda našla konečne niekoho, kto mi pomôže. A čo myslíte, že sa dialo? Presne mi tá pani našla Borreliu, chlamydie, pliesňové ložiská, ochorenie srdca, záťaž antibiotikami, záťaž samozrejme pečene. V rozpore s prvým vyšetrením som mohla lepok, aj cukry, aj ovocie, strukoviny, zeleninu, po akýchkoľvek vírusoch ani stopy - ani po Herpese ani po Ricketsii. Proste zasa presne na mieru k diagnóze Lymská borelióza. Jej ako doktorke to nerobí problém takto si to pekne vyskladať.
Keď prišlo na platenie, som ju zastavila, povedala som jej ako sa volám, že som u nej už bola a ukázala som jej o 180 st. odlišný výstup z počítača s diagnózami, ktorý mi dala minule, že nech si ho porovná s tým dnešným. Vrátila som jej aj nedotknuté tzv. liečivé preparáty. A že nie, že ja jej zaplatím, ale že ona mi vráti všetky peniaze.
Milá pani zostala ako obarená, červená ako paprika a do posledného Eura mi všetky peniaze vyložila na stôl so slovami, že toto sa jej ešte nestalo. To verím, lebo určite som bola prvá, čo si dala tú námahu a išla som si overiť jednoduchým spôsobom svoje pochybnosti. Za tie vrátené peniaze mi to stálo, plus som neužívala niečo čo možno vôbec nie je liečivé, ale dokonca to môže byť škodlivé.
No a že má byť dnes večer v Reflexe ma naštartovalo toto napísať. Verím, že sú ľudia, ktorým akože pomohla, ale dnes je všeobecne známe, že niektoré potraviny - práve lepok a laktóza a tuky nadmerne zaťažujú organizmus, takže ich vylúčením z potravy sa mnohým automaticky uľaví a placebo efekt určite funguje tiež.
Strašne ma hnevá, ak niekto zneužíva ľudskú dôveru a v jej prípade aj lekárske znalosti na to aby z ľudí, z ktorých mnohí sú v zlej finančnej situácii, vytiahli do vlastného vrecka peniaze.

Erika55

Počula som názor odborníka, že nie každý z akreditovaných ľudí vie správne používať prístroj a tým aj správne určiť diagnózu. Má niekto osobnú skúsenosť s vyšetrením u MUDr.Jonáša a u niekoho z jeho akreditovaných ľudí?? Naozaj je rozdiel, kto robí vyšetrenie uvedeným prístrojom?? Veľmi ma to zaujíma. Som z východného Slovenska a mám záujem o vyšetrenie. Neviem však, na koho sa obrátiť. Na stránke joalis.sk je veľa zaregistrovaných ľudí.

evuna

Niečo o Joalis pripravkov a o platbach.Kto je naozaj chory a školska medicina mu nevie pomoct,ten nech sa da na detox. podla MUDr.Jonaša a nech nelamentuje o platbach.Každy mesiac platime do zdrav.poistovni nemale peniaze a nad tym sa nik nepohoršuje.zaplatime za všetko za lieky za auto za umele nechty za reklamne veci ale ked nam ide o zdravie tak kritizujete.Každy predsa vie do čoho ide a za kolko tak sa najprv presvedčte a potom kritizujte.mame predsa rozum tak ho použivajme.Kto sa naozaj zaujima o Jonašovu metodu a aj ju pochopi že o čo v nej ide ten ma vyhrane.

lenqa

Ja mozem povedat len tolko, ze nijaky MuDr. nebol schopny zistit, preco mal moj dvojmesacny syn priserny ekzem na celom tele a ani ho neboli schopni liecit. Po diagnostike jonasovym pristrojom bola synovi aj mne zistena intolerancia lepku a kravskeho mlieka. Ked som presla na dietu a zacala brat pripravky, ekzem sa do dvoch tyzdnov dostal pod kontrolu (zostali len male loziska na nozickach) a po roku zmizol uplne (tolko trvala ocista od toho, co sa donho dostalo pocas 9 mesiacov tehotenstva a piatich mesiacov po narodeni, pocas ktorych som jedla lepok a mlieko). Syn ma dva roky a je zdravy, len minule si ukradol nedietny (lepkovy) kolacik a ekzem sa hned ukazal, ale len na jeden den. Ja sa tiez citim ovela lepsie, odkedy som na diete, takze minimalne diagnostika je fakt skvela. Ale podla mna zaberaju aj pripravky - po prechodenej chripke som dostala zapal priedusiek, zjavne sposobeny chripkovym virusom. U vseobecnej lekrky som dostala antibiotika, potom druhe a bolo mi len horsie a horsie, uz som sa videla v nemocnici na respiratore. Potom som si zohnala Respidren, Respihelp, Antivir a Grippevir a za par dni mi bolo ovela lepsie, hoci doteraz trocha pokasliavam, ale este stale sa mi ocistuju pluca a priedusky od mnozstva prekonanych zapalov (hlavne v detstve, vzdy liecene antibiotikami...)
Tolko moje skusenosti, nazor si utvorte sami

Homdex

Ahoj! Mám síce len 27 rokou ale skúsenosti celkom dobré ako terapeutka s preperátmi jolais od doktora Jonáša!!!! ako čítám tu tie príspevky tak mnohí máte odlišný názor! je to všetko áno dnes o peniazoch pretože mi tie preparáty musíme objednávať z prahi cez bratislavu........a platíme velakrát velké sumi za prenájom priestorou !!!!!!!.....ale ja to robím s radosťou a s čistým srdcom lebo viem že viem pomôcť ľudom a detom čo sa už dlho trápia..........a nyslím si že to aj pacien vydí na Vás že ako sa k nemu staviate!!!!Predovšetkým áno nemali bi dávať do popredia peniaze ale zdravie a ked to už zbadá pacien tak to nie je dobré!ja si myslím že mám celkom níské ceny oproti velkomestám a mám aj kolegine vo velkomestách napr v BA a sú už profesionáli a napr: musia dávať také ceny lebo by k ním neprišli "celebrity" už len kôli cenám, ale samozrejme akonáhle vidia že je človek zo sociálne slabšej vrstvy tak sa cen omnoho upravý a zníží a tam sa už dá vidiet že ide o pomoc a nie o peniaze!!!!!!!!!a do budúcnosti rada pre všetkých :Pre liečbu s detoxikáciou joalis treba vela vela trpezlivosti a času kím bude oki!!!napr aj niekedy 1 rok až nastane úplné nenávratné zlepšenie!!!!!&držím Vám palce!!!Ahoj.

doubledog

ja mam s Joalisom vyborne skusenosti.
velmi mi pomohol s roznymi problemami.
vsemocny nie je, ale oproti inym metodam sa u mna osvedcil.

zauzana

Pripájam svoje skúsenosti s diagnostikou EAV a užívaním preparátov Joalis a to viem o čom hovorím, keďže dlhé roky som sa trápila chodením od jedného doktora k druhému, veľa rôznorodých problémov, ktorých príčinu som nevedela zistiť...až po diagnostikovaní boreliového toxínu na prístroji EAV som pochopila súvislosti! Boreliózu som dostala v roku 1978 /našli sme aj zápis v mojej lekárskej dokumentácii/.Žiaľ moderná medicína má veľké problémy s jej diagnostikovaním /aj ELISA aj test WB na boreliózu u mňa negatívne/- až po podávaní Immodinových injekcií slabá odozva-potvrdené v minulosti prekonané ochorenie.../Keďže som mala naozaj podrobne zmapované všetky moje diagnózy, bola som naozaj prekvapená, že EAV mi všetky moje diagnózy-niekoľkoročné behanie po doktoroch potvrdil! Čo sa týka preparátov, užívam ich už tretí rok a je zaujímavé, telo na ne reaguje /cca 1x štvrťročne chodím na premeranie EAV/, cítim sa lepšie, upravila som stravovanie /tiež podľa výsledkov meraní/a myslím, že to má zmysel...hodinové vyšetrenie na EAV mi pomohlo pochopiť to, čo ani jeden doktor, ktorého ambulanciou som prešla, nevedel za dlhé roky vysvetliť. To ostatné som si prečítala na www.borelioza.cz .Takže ja jednoznačne odporúčam vyšetrenie EAV prístrojom u dobrého diagnostika a potom už stačí podľa výsledkov iba sa rozhodnúť: liečba klasickou medicínou alebo preparáty Joalis...najlepšie ale rozumne skombinovať oboje.