NARKOZA

janushka

to zalezi od toho, aky mas organizmus a vela zalezi aj od anesteziologa..
moja mama po narkoze vracala, napinalo ju, trvalo to dlho... niekolko dni, dopadlo to zle. ale to nebolo len tou narkozou. neboj sa nicoho, zvladnes to :))

july

ahoj.ja som bola na operacii len raz.väcsinou som pocula ze z narkozy strasne ludia zvracali ze strasne bolest a ked mas este stehy.ach.pred operaciou mi jedna pani co lezala vedla mna a bola uz na 6 operaciach poradila ze ked nechcem aby mi bolo zle z narkozy tak mam cely cas dychat ustami.narkozu mi napojili cez zilu a ja som zaspala ako babika ani neviem kedy.po zobudeny mi bolo fajn(tak dobre som sa vzivote nevyspala)

xena

ja som bola na dvoch operaciach ,,preva trvala 2 hodinky a druha len pol hodinu ale bola som pri oboch v narkoze, podla mna to nič nebolo ani som sa nebala,, to hned zaspiš a ked sa zobudš ,tak je už po všetkom , zaleži na každom organizme ako znesie narkozu ,nie je to u každeho rovnake,,ja som mala štastie že som obed dobre zanašala a nič mi nebolo ani potom, tak sa nestrachuj a bud kludna ,,a čo ma byť to bude držim palce nech ti to dobre dopadne

sos

ja som bola v narkoze 2 krat. je to vcelku zabavny pocit, ked zaspavas. a zrazu sa zobudis. mna len po operacii triaslo od zimy (ale bola to operacia ineho druhu) a po 2. krat som tiez velmi malicko zvracala. ale da sa to zniest. este ma bolel z toho krk a ramena.

ajaja

V živote som dostala 3 krát narkozu.Všetky som znášala vcelku dobre,nemala som žiadne problémy po nich.Ale po poslednej operácii,ked sme ležali na pooperačke,tak tetuška vedla mna z tej narkozy celú noc neskutočne vracala.Až mi jej bolo luto.