co je lepsie?

Príspevok v téme: co je lepsie?
gabko

ahoj vsetci..nemal som este sex a casto masturbujem. Chcel by som sa opytat ze co je lepsie pre zenu ...ked muz vyvrcholy neskôr alebo ked dokzem mat viac orgazmov rychlo posebe..ja co som pozoroval na sebe tak sa urobim rychlo ale neni problem to spravt za sebou 3x staci minutka kym upracem a uz idem na to zas samozrrejme pri druhom orgazme mi to uz trva dlhsie...a pri tretom je to uz par minut

gabko

no kusa sa to da regulovat...nestahovanim sedacich svalov a j prevy tymi myslienkami.. ale tha ten prvy pravdepodobne padne skôr ale ako vravim nemam problem hned si dat dole gumu ..utrie umyt a ideme dalej ..mne tych par minut staci aby som vedel pokracovat

thedzanka

urcite ked sa vyvrcholis neskor, skus na sex nemysliet aj ked to robis da sa to...uspokojis zenu a mozes mysliet na to co robis:)Moze sa stat, ze ak na to nebudes mysliet tak ti padne a...tak v tom pripade sa skus urobit sam alebo poprosit ju ale nezabudni sa umyt, lebo spermie su malicke davaj pozor

basa

no moj priatel sa spravy rychlo prvy krat, ked nie sme dlho spolu,ale potom vydrzi cize pohoda....dobre si to napisal

gabko

no ved v pohode...prvy krat sa urobim rychlo a druhy krat to uz moze byt spolocne..a ked nie tak do tretice vsetko dobre :))) ja nemam s tym problem

basa

tak to zalezi aj na tom aky je to sex,pokial je to take pomale milovanie s maznanim a bozkavanim tak pol hodka neni vela....

sedmikraska

No holke to niekedy moze trvat dost dlho, tym myslim pol hodinu a aj viac, takze sa snaz vydrzat, hlavne na nu nepozeraj moc napadne, aby si nevsimla, ze uz cakas kedy konecne bude, lebo sa mozno nikdy nedockas. Ked zena vidi, ze si to krasne uzivas a davas nyjavo, ze je to tak vdaka nej, tiez to krajsie preciti a podda sa krasnemu pocitu.