Vyvolavacia injekcia

Príspevok v téme: Vyvolavacia injekcia
vaneska

Ahojte :) tentokrat sa moja otazka tyka vyvolavacky. Dostanem ju prvykrat, tak sa chcem spytat kto mate skusenosti, ci su po nej bolesti ked pride menstruacia, alebo to prebieha normalne, a za ako rychlo po nej dostanem menstruaciu, a ci pride dalsia tak ako ma cyklus pokracovat alebo nadviaze tak ako bola pichnuta vyvolavacka. Kto sa vyzna pls :) dakujeeeem

blondi1

Ahojte, prosim pomôžte, meška mi menzes 16 dní. Robila som si 3 testy, kazdi v inom čase a vysli negativne.bola som u lekara,dal vyvolavacku ale bojim sa ze neprídu. neviem ci si to domyšlam,ale po prečitani priznakov tehotenstva mi je zle a mam zavrate,no nevraciam.

neva

marekzm1- Ak gynekolog pichne vyvolovaciu injekciu (Agolutin) tehotnej, tak to jej tehotnosť len posilní. V žiadnom prípade jej to neuškodí.

neva

Eňa - 43 rokov je priskoro na prechod. Určite by si sa mala dať odborne vyšetriť. Zistiť - vyšetriť hormonálny profil a snáď začať brať niečo na prírodnej báze. Myslím si, že je vhodné čo najdlhšie si zachovať menštruacný cyklus. Určite navšiv gynekologa, neodkladaj to!!!

Ena1

Ahoj! Je dobre vyvolávať menzes v 43 rokoch? Dva mesiace nedostala, čo robiť? Kto vie poradiť? Treba užívať hormóny, ak nepomôže injekcia? Na prechod je asi skoro. Vďaka.