Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vratit sa - chyba?

Príspevok v téme: Vratit sa - chyba?
jajaja123

Moj priatel ma dva roky trapil, kvoli skole. Nemal namna cas, stale sme sa hadali. Posledne obdobie ani za mnou nechodil, prisla som iba ja. Ked sme si napisali tak sme sa len hadali. Ja som bola vzdy ta ktora ho nechape. ked som sa s nim rozisla po dvoch rokoch, lebo posledny polrok som stale iba plakala a videli sme sa raz za mesiac bolo mu to jedno. Zacala som sa stretavat s niekym s kym mi bolo strasne krasne. Citila som sa s nim uzasne. Dozvedel sa o nom byvaly priatel a zacal sa mi ozyvat ako ma lubi a nech sa k nemu vratim. Ze on mal len problemy v skole ale ze to bude uz dobre. Ze ma velmi miluje a nevzda sa ma. Moje city k nemu ochladli, on to vie, ale vraj sa bude snazit a nikdy nebudem lutovat ze som sa rozhodla prenho. Dala som mu sancu, kvoli tym dvom rokom. S tym druhym som to celkovo ukoncila, nenapiseme si, nestretneme sa. A mna to hrozne trapi. Neviem ci som sa rozhodla spravne, neviem co robit. Alebo uz je aj neskoro nieco robit...

elablue

Jaja teraz o kom hovoris?O tom byvalom ci tom druhom?Bo ked o byvalom tak nechapem preco ti on dava sancu,nemalo to byt naopak?

jajaja123

Tak pre vsetkych...som neuveritelne stastna. skoncilo sa to najlepsie ako mohlo. stretli sme sa, a dal mi sancu, takze sme spolu kazdy jeden den aspon na chvilku. Je ku mne pozorny, jednoducho taky po akom som vzdy tuzila! uz ziadne trapenia ale iba usmev :-)))

Soraja

jajaja123 po vlastnych skusenostiach ti poviem, kasli na byvaleho. Bude normalny iba kratku dobu a zase zacne robit to, co robil. Sluby su sice pekne aj pekne recicky, ale nenalet mu. Mal sa zbadat skorej. Pekne krasne dvihni telefon a zavolaj tomu druhemu a bud stastna. Potom si budes buchat hlavu a nadavat si. Viem o com hovorim, vlastna skusenost. A nepozeraj na to, ze stee boli dlho spolu. Dlho- nedlho, nema to zmysel. konaj, kym je cas.drzim palceky

jajaja123

No snazim sa nanho nemysliet ale nejako to nejde. ak ma to neprejde do tyzdna tak sa mu ozvem. mozno ze ho dnes stretnem. vsak uvidim. dam vediet. ak chces daj email adresu.

elablue

Radim ti urcite nedavat sancu tvojmu ex aj keby na kolenach prosil lebo nedopadne to dobre. A co sa tyka toho druheho tak co keby si mu z uprimneho srdca povedala ze aka je teraz tvoja situacia,ze si spravila chybu a ze ci ti neda este sancu hm?

jajaja123

No ahoj elablue...no povedala som mu nech mi da cas az si to premyslim, tak zatial som sama a vobec na nic som neprisla. neviem sa vobec rozhodnut co dalej. tak asi tak. A ten druhy sa vobec neozval, nenapisal ani nic. co radis? :-)

jajaja123

Prosim ta chod od neho co najdalej. Dcerka to pochopi a bude ti dakovat. Nevsimaj si ze na teba ide takymi recami.On ta udrel, uraza a ponizuje! Nevazi si ta. Toto mu netrp uz ani chvilu.

inuš

mám jedno dieťa 14 ročnú dcéru, tak po nej kričí, že už aj ona stále plače, a povedala mi, že ked odídeme nebude jej to vadiť, ale ked pred ňou poviem, že odchádzame, tak zasa plače opačne, je veľká, miluje ma a ja ňu, ale som na križovatke z ktorej neviem či ísť po tom po čom túžim, alebo to vydržať pokiaľ nevyjde školu, ale to dva roky a ja to už teraz nezvládam, aj lieky som už pojedla a povedal mi že sa mám natlačiť, aby ma potom mohol dať zavrieť do pezinku, ale aj tak sa cítim vinná ja, nevie sa ospravedlniť, robí to tak, že jed už vidí, že je zle tak napálí ciťáky a púšťa mi ich v aute a on vie, že to na mňa zaberá, sestra a všetci priatelia , mi povedali už ked ma udrel prvý krát, aby som odišla a to bolo po roku, ešte nebol chorý a pracovala som ako učiteľka a medzi deti som chodila s monoklami, no proste som mimo, ale dakujem za všetky názoty, ktoré prídu

jajaja123

Inuš ked to citam tak vidim, ze my zeny si nevazime same seba. Sme s chlapmi, ktori si nas absolutne nezasluzia, nesnazia sa. Zacnu sa snazit ked je uz neskoro. Ako sama hovoris, chodis s monoklami do prace, co je priserne! Je to urcite tazke ked ste spolu tolko rokov manzelia. No urcite s tym nieco rob. Mate deti? Alebo preco si s nim? My im musime ukazat ze sme viac ako oni, a ze nemozu s nami takto zaobchadzat! No ani si neviem predstavit ake to mas tazke, ked ja sa neviem vymotat len z dvojrocneho vztahu...Z 15 rocneho manzelstva to musi byt sto krat tazsie! drzim palce!

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vratit sa - chyba? - Fórum - ZDRAVIE.sk