Vratit sa - chyba?

Príspevok v téme: Vratit sa - chyba?
jajaja123

Moj priatel ma dva roky trapil, kvoli skole. Nemal namna cas, stale sme sa hadali. Posledne obdobie ani za mnou nechodil, prisla som iba ja. Ked sme si napisali tak sme sa len hadali. Ja som bola vzdy ta ktora ho nechape. ked som sa s nim rozisla po dvoch rokoch, lebo posledny polrok som stale iba plakala a videli sme sa raz za mesiac bolo mu to jedno. Zacala som sa stretavat s niekym s kym mi bolo strasne krasne. Citila som sa s nim uzasne. Dozvedel sa o nom byvaly priatel a zacal sa mi ozyvat ako ma lubi a nech sa k nemu vratim. Ze on mal len problemy v skole ale ze to bude uz dobre. Ze ma velmi miluje a nevzda sa ma. Moje city k nemu ochladli, on to vie, ale vraj sa bude snazit a nikdy nebudem lutovat ze som sa rozhodla prenho. Dala som mu sancu, kvoli tym dvom rokom. S tym druhym som to celkovo ukoncila, nenapiseme si, nestretneme sa. A mna to hrozne trapi. Neviem ci som sa rozhodla spravne, neviem co robit. Alebo uz je aj neskoro nieco robit...

usiko

jajaja123, este toto, ludia sa vo svojej podstate nemenia, ked ti slubuje, ze budeiny, ber t len tak, ze sa bude nacas krotit, ovladat sa, ale ked uz zase bude mat iste, ze si jeho, tak sa jeho prava podstata ukaze....to sme my, ludia...z toho, co citam, tak ty lubis toho ineho chlapca...takze nemas co riesit......do vztahu musis ist s pocitom, ze nepochybujes, ci je to spravna volba....inak tie pochybnosti casom ukazu, ze su silnejsie a aj tak vam to nevyjde....ja som tak zacala uz 2 vztahy, jeden trval3,5 roka, druhy 4,5, a oba skolabovali.....az teraz, v 3. vztahu som stastna, isla som do neho s tym, ze ANO, som si ista a nepochybujem...riad sa citmi...a nicim inym, drzim palec, napis potom, ako si sa rozhodla....

usiko

jajaja123, naozaj si sa neozhodla spravne......taketo rozhodnutia dopadnu dobre len vo filmoch, v realite to takto nefunguje,,,,,ja som mala priatela 4,5 roka, city ochladli, hadali sme sa, skoro nikdy nebol doma, lebo uz sme spolu aj byvali, az som mu zbalila veci....nechapal ale musel odist....nato som si nasla niekoho, s kym je to nebe a dudy, zazila som s nim za rok tolko, ako s ex ani za 4 roky,,,,samozrejme, ze byvaly to este teraz nestravil, ale mal tolko rozumu, ze sa mi do noveho vztahu neplietol, ale povedal mi, ze este teraaz ho celkom nepreslo, ze sme sa rozisli.....a to uz je cez rok....ja neviem, ak sa da, tak skus s tym novym priatelom obnovit vztah....inak sa utrapis...a stymto nezivym sa rozluc nadobro....

jajaja123

Elablue to si si len tak razom povedala ze dost? Alebo si uz terajsieho poznala? Ja som ho poznala este som s tymto chodila a on sa ku mne tak krasne spraval, ziskal si ma vsetkym. Ja chcem byt stastna, a byvaly nema ziadne take vlastnosti, pre ktore by som si povedala ze waw pre toto ta chcem. Neviem preco som s nim. Stale myslim na druheho. Ale on slubuje ze je iny, a ked mu poviem ze ho nechcem tak ma slzy v ociach a stale prosi ako ma miluje.

elablue

Jajaja123 takto ti poviem ja som sa rozisla so svojou prvou laskou pred mesiacom a tyzden mam toho noveho ale ked to porovnam ze aky bol ten prvy a tento tak to je obrovsky rozdiel.A rozhodne to nelutujem aj ked vidim ze mojho ex to rani lebo sa cez to nepreniesol ale nemozem byt predsa s niekym s kym to nema buducnost.Mali sme rozdielne nazory na iste veci a potom boli len same hadky,krik a plac no proste psycho.Teraz mam niekoho kto sa o mna stara ako o princeznu co som predtym nikdy nezazila.Moj ex bol strasne nezrely nevedel riesit nic bez nervov ale tento novy sa vie o vsetko postarat,vsetko vybavit,znesie mi aj modre z neba a este je aj totalny romantik takze som stastna ako este nikdy.K tomu tvojmu ex sa nevracaj dobre ti radim, lebo budes nestastna.Musis ho prestat lutovat,jeho to prejde ked si najde inu ale to teba aj tak nemusi zaujimat musis sa starat o svoj zivot a nie ci on bude stastny na ukor tvojho stastia.

jajaja123

Ja som ho lubila a on svojim spravanim zapricinil ochladnutie citov. On mi prestal chybat, napise mi sms ze ma lubi a ja si to precitam a nic mi to nespravi, vobec to neberiem ako predtym. On mi hovori ze moje city ozivi, ze to chce cas. Ja sa teraz trapim, citim ze to nebude lepsie. A rozmyslam ako bude konat v tazsich situaciach, vsak skola nieje vsetko. Bola som s nim stastna iba ked som s nim bola, ked nie tak sme sa hadali stale. Elablue ty si ako dlho s tym novym? a nelutujes to asi vobec. co?

elablue

Dievca nechcem ta zarmutit ale poviem ti ze si sa nerozhodla dobre, toto som zazila aj ja ze teraz ked mam ineho tak ten ex mi vyrevuva ze ma lubi,ze mu chybam a podobne.Ale uz by som sa k nemu nevratila aj ked sme boli spolu takmer rok a pol.Nemozes to takto brat ze ste boli spolu dlho tak teraz uz musite ostat spolu.Ved pises ze tvoje city k nemu ochladli tak preco si sa vratila?Mala si ineho s ktorym ti bolo krasne a nechala si ho ist.To celkom nechapem ze si si vybrala trapenie a vztah bez lasky miesto vztahu v ktorom si sa citila krasne.Ja osobne si myslim ze ten tvoj ex alebo ako ho nazvat, nebude pre teba ten pravy a ze si len predlzujes trapenie.Bol k tebe mily kym nemal problemy a potom sa zmenil vsak?Toto som presne zazila aj ja ale si uvedom ze v zivote bude este vela problemov a ked ta ma takto pri kazdom trapit tak ruky prec od neho a daj sancu inemu.Ty si sa vratila len z lutosti a nie z lasky a to neni dobre.