MATE PROBLEM SO SVIJIMI DOSPIEVAJUCIMI DETMI?VYRIESENE!!

Príspevok v téme: MATE PROBLEM SO SVIJIMI DOSPIEVAJUCIMI DETMI?VYRIESENE!!
martina kenrezova

Ahojte.Volam sa Martina a mam 36rokov.Moj syn je prave v obdobi dospievania a maly sme velmi caste nezhody.Aj ked niekolko krat spravil nieco cim si stale viac a viac znizoval moju dvoveru tak som sa rozhodla nieco s tym spravit.Nedala som mu dlhy trest,prave naopak.Mohol chodit vonku do 21:00 a teraz moze do 22:00.Davala som mu takisto caste domace vezenia a tresty a teraz som mu slubila ze mu nedam ziaden ale ked spravi nejaku chybu,tak sa o tom porozpravame.Taketo rozhodnutie som ucinila pred cca pol rokom.Odvtedy sa syn velmi zmenil a nestalo sa mi ze nieco vyviedol ako v minulosti.Podla mojho nazoru si ceny to co ma a to si urcite bude aj kazdy "pubertiak" a nechce to stratit.je ku mne ovela milsy a uz sa skoro vobec nehadame.Skuste to aj vy s vasimy detmi ak mate tento problem,pretoze si myslim ze vela matkam sa tento problem vyskitol a dlho si nevedeli dat rady tak ako ja..verte mi,pomaha to.

elwin

suhlasim... myslienka je pekna ale ten pravopis priserny... nechapem ako moze dakto urobit take hrubky... sme my to ale narod...