Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mandle - nechat si alebo nie??

miso

Ked lekar necha čast mandle v hrdle to zvykne behom niekolkych mesiacov atrofovat a vsetko sa krasne zahoji. Je to najcastejsie vtedy ked su na mandli zrasty a tazko sa vyberaju.

zuzu17

Barbinka: dakujem pekne, este neni uplne vyhrate-este si musim dotrpiet tu bolest, ale kazdopadne viem, ze mi tak nanic cely tento rok bolo z tych mandli..

estra

Operoval ma primar ORL vo vojenskej nemocnici v Ruzomberku.Drzim palce nech ti to dobre dopadne.Daj potom vediet co noveho:)

katka365

Ja idem zajtra za obvodnou, robila mi zase vyter tak som zvedava. Ja som po vzbere mandli uz pol roka a uz asi dva mesiace mam zase tie problemy tak uvidim co mi zajtra povie. Mne sa to hojilo perfektne tak som myslela ze mam pokoj. A kde ti to robili?

estra

Katka 365 ja som tiez este nebola u krcneho,doktorka mi povedala,ze mam este mesiac pockat a ak sa to nezlepsi tak sa to zacne riesit potom:(
V pripade,ze tam nieco zostane,sa treba pripravit na to,ze to peklo clovek podstupi este raz

katka365

estra, ja mam presne ten isty problem. Zase ma boli hrdlo a robia sa mi biele povlaky. Mne to iste povedal alergolog ale u krcneho som este nebola lebo moja obvodna dajak nechce. Uz som na to brala aj antibiotika som tam mala nejakeho hemofila. Ale vobec to nepomohlo. Nevies ci to potom zase operuju alebo co s tym robia?

estra

Ahojte,je to uz skoro mesiac co mi vyberali krcne aj nosne mandle v celkovej anestezii. Dva tyazdne to bolelo velmi,na PN som bola 3 tyzdne.Mam vsak stale pravidelne zvysenu teplotu a na pravej strane hrdla biely povlak,doktorka uz vyjadrila podozrenie,ze mi tam doktor co ma operaoval mohol nieco nechat. Tak ja len dufam,ze to nie je pravda a ze sa to uz konecne da do normalu. Nemate niekto podobne skusenosti?

damian

anka, pytaj si v obchodoch alebo v lekarni probiotika s asi 6 az 10 miliardami bakterii. viem, ze firma Swiss vyraba kvalitne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mandle - nechat si alebo nie?? - Fórum - ZDRAVIE.sk